חברת SEO

מה זה בכלל חברת SEO?  ההסבר או ההגדרה לחברת SEO היא חברה העוסקת בביצוע תהליכי קידום אתרים המבוססים על תוצאות...
חברת SEO

מה זה בכלל חברת SEO? 

ההסבר או ההגדרה לחברת SEO היא חברה העוסקת בביצוע תהליכי קידום אתרים המבוססים על תוצאות החיפוש האורגנית, חברת SEO מקצועית צריכה לכלול צוות עובדים נרחב בעל ניסיון רב וכמובן תוצאות מוכחות של אתרים שקודמו לעמוד הראשון בגוגל במילות מפתח תחרותיות, הפרמטרים העיקריים שצריך בשביל למדוד את רמת חברת הקידום המבצעת אופטימיזציה למנועי חיפוש הם: וותק, הצלחות, נכסים, כלים ומערכות.

איזה מומחים צריכים לעבוד אצל חברות SEO?

חברת SEO לא יכולה להסתפק רק במקדם אתרים ג'וניור למרות נחיצותו לביצוע עבודות שחורות של העברת תכנים וביצוע הפניות 301 במעבר של אתר ישן לאתר חדש, עבודת מקדם אתרים SEO ג'וניור היא יותר סיזיפית ופחות בעלת סיפוק כמו מקדם אתרים מומחה SEO ושאר אנשי SEO שמביאים תוצאות, להלן רשימת המומחים שצריכים לעבוד בנפרד בחברת SEO אמיתית:

1. מומחה לאופטימיזציה של קוד האתר שעוזר לשיפור זמני הטעינה של העמודים והדפים באתר.
2. מומחה בכתיבת תכנים איכותיים שקוראים לפעולה ותורמים לזמני השהייה של הגולשים באתר.
3. מומחה בבנייה של קישורים איכותיים מאתרים סמכותיים בהתאם לתחום האתר שנדרש לקדם.
4. מומחה באסטרטגיה ובחירת מילות מפתח נכונות וממוקדות לקהל הפוטנציאלי של האתר.
5. מומחה אופטימיזציית תוכן on page שיודע לכתוב טייטל ודיסקריפשן באופן מקורי וייחודי.
 
חוץ מהמומחים עצמם, חברת SEO שמכבדת את עצמה צריכה להחזיק גם אנשי שירות ושיווק ללקוחותיהם הקיימים והמצטרפים, על מנת לאפשר לאנשי המקצוע עצמם לספק את שירותי הקידום על הצד הטוב ביותר, להתעסק אך ורק בעיקר (הקידום) ולא בטפל (שירות ומכירה). חברת SEO צריכה להיות עם כוח אדם מובחר ואיכותי בעל ידע ויכולת להתעדכן בכל העדכונים והחדשות שמתרחשים באלגוריתם של מנוע החיפוש. אין קיצורי דרך והעבודה היא אינסופית, לכן צריך לבחור חברת SEO שנמצאת כאן בשביל להישאר ולהצליח. SEO חוקי זה לא קסם ונדרשת עבודה קשה במגוון רחב של אמצעים ודרכים, חברת SEO שמכבדת את עצמה לא תיקח פרוייקט שאינו אפשרי לביצוע, פרויקטים לא אפשריים לקידום הם בדרך כלל אתרים ישנים שאינם מותאמים לניידים בצורה טובה או אתרים עם כתובות URL לא ידידותיות לגוגל.
 
חברות SEO מובילות
 

 בדיקת הסכם לקידום אתרים SEO

לפני שבוחרים אחת מבין כל חברות ה SEO הקיימות בישראל צריך לבדוק את טוב טוב את חוזה קידום אתרים שמציעים לכם, הנה 3 דגשים שכדאי לכם לשאול/לבדוק:

  1. האם כתיבת התוכן לאתר הוא באחריות הלקוח או באחריות החברה שמספקת את השירות, ישנם מקרים מוזרים בהם חברות חובבניות אינם מספקות את התוכן.
  2. האם, מתי וכיצד חברת הקידום שמספקת את השירות מדווחת על מיקומי האתר בגוגל ועל שיפור המיקומים כתוצאה מעבודתם בתהליך עצמו.
  3. תקופת התחייבות להספקת השירות כתנאי לרצינות מצד חברת הקידום, SEO זה עבודה לטווח הרחוק ולכן רצוי ששני הצדדים יכירו בנושא מבעוד מועד.

מתי צריך חברת seo?

אם יש בבעלותכם עסק או חברה ואתם רואים את הצורך של אתרכם לשפר את ההופעה והחשיפה שלו במנוע החיפוש רצוי לחפש נותן שירותי קידום אתרים ובפרט שירותי SEO המתבצעים על ידי חברה מובילה בתחום, ניתן לסנן חברות SEO שאין ברשותם תו אמון הציבור. חברה העוסקת בתחום ה web חייבת לשלוט בעולם ה seo מכיוון שמנוע החיפוש של גוגל הוא הזירה המרכזית בעלת החשיפה הגדולה ביותר לבעלי אתרים, צריך להיזהר מכל חברות SEO שאינן מדווחות על התקדמות התהליך ולא מעמידים איש קשר מקצועי. שירות שמחירו זול משמעותית הוא שירות שתוצאותיו יהיו ככל הנראה בהתאם.

חברת SEO הגדולה והמובילה ביותר בישראל

קבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב התחילה את דרכה כחברת seo אך כבר זמן רב שהיא אינה רק חברת קידום אתרים מכיוון שכיום מדובר בחברת דיגיטל מובילה שמספקת שירותי שיווק ופרסום באינטרנט לאלפי עסקים בעזרת מותגי על במגוון תחומים שונים.

אז למה לבחור דווקא בנו מכל חברות SEO שקיימות בישראל? 5 סיבות מדוע לבחור בחברה שלנו:

1. חברה בעלת מגוון לקוחות ממליצים משלל תחומי עיסוק שונים המהווים הוכחה ליכולת קידום בכל הקטגוריות הקיימות.
2. היחידים שמספקים את השירות עם מערכת SEO לבקרה מלאה, המערכת שחוללה מהפכה בתחום הקידום האורגני בישראל.
3. צוות עובדים ממוקצע ורחב היקף בכל אחד מהמחלקות הפועלות בחברה, החברה הגדולה בישראל מבחינת כמות עובדים.
4. ניסיון וידע של עשור בתחזוקה ותפעול תהליכי קידום אתרים אורגני (SEO) בגוגל ישראל בעיקר אך גם בעולם כולו.
5. מספקים פתרון כולל לשיווק באינטרנט באמצעות סוכנות הפרסום המבצעת מסעות פרסום שמגדילים טראפיק ועוזרים לתהליך SEO.
 
אנו מזמינים אתכם לפגישה פרונטלית במשרדי חברתנו, נציג לכם את הנפשות הפועלות במחלקת SEO ונראה לכם את כיצד נוכל לקדם את אתרכם באמצעות טכניקות חדשות וידידותיות לעמוד הראשון בגוגל.
 
 
שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!