ד

בדוק את מיקום אתרך במנוע החיפוש של גוגל וגלה מי המתחרים שלך ברשת!

הצלחת תהליך קידום אורגני איכותי מתקיימת באמצעות כלים מתקדמים וייחודים, מחלקת המחקר והפיתוח שלנו החליטה לפנק ולהעניק לך גישה למספר כלים המקדמי האתרים שלנו משתמשים ליצירת הצלחה.

מחקר מילות מפתח הוא השלב ההתחלתי בכל תהליך של קידום אתרים אורגני, בחירת הביטויים הנכונים יעשו את ההבדל בין הצלחה לכישלון.

הכרת המתחרים בתחום שלך באינטרנט תעזור לך למצוא את האסטרטגייה הנכונה ביותר עבורך.

מחפשים אותך בגוגל…

סופרים כמה מתחרים מעלייך…

מקבלים נתונים מגוגל…

מחפשים את המתחרים שלך…

מחפשים ביטויים רלוונטיים נוספים…

מסתנכרנים מול השרתים של גוגל…

מחקר ביטויים ומתחרים עבור הדומיין

מיקומים בגוגל
נפח חיפושים מיקומים

# ביטוי ממוצע חיפושים חודשי מיקום בגוגל דף נחיתה

מתחרים

דומיין מתחרה מילות מפתח חופפות

הדוח מציג כמות ביטויים מוגבלת! השאר פרטים לקבלת דוח ביטויים מלא

לא מרוצה מהמיקומים שאתה רואה? מעוניין לקבל יותר תנועה לאתר ופניות איכותיות? השאר לנו פרטים ואנו נחזור אלייך עם פתרון מושלם עבורך

קידום אתרים אורגני SEO בקבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב

כלי למחקר מילות מפתח לתהליכי קידום אורגני בגוגל, SEO – בניית אסטרטגייה לעלייה במיקומים בגוגל והבאת תנועה איכותית לאתרך. אנחנו מביאים תוצאות עם שקיפות!

החבילות שלנו מותאמות בדיוק לעסק כמו שלך – השאר לנו פרטים ואנו כבר נכין לך את התוכנית שאתה צריך – בלי משחקים ובלי תירוצים – אנו מייצרים תוצאות עבור הלקוחות שלנו!

כבר עשור שאנחנו מביאים תוצאות ללקוחותינו בעזרת מגוון רחב של נכסים איכותיים שנמצאים בבעלותנו וסודות מקצוע שנרכשו עם השנים דרך עבודה קשה במגוון תחומים שונים.

לנו יש הצלחה מוכחת, תוצאות בכל התחומים התחרותיים בישראל ומגוון אתרים בעמודים הראשונים בגוגל, קידום אורגני הוא תנאי להצלחתו של עסק בטווח הרחוק, אתר אינטרנט חייב קידום בגוגל!

אז מה כולל התהליך שלנו?

  • בחירת מילות מפתח לקידום.
  • מחקר מתחרים מעמיק.
  • כתיבת תוכן איכותי עבור כל מילת מפתח.
  • אופטימיזציה מלאה בהתאם לדרישות מנוע החיפוש.
  • בניית פרופיל קישורים איכותי ממקורות סמכותיים בלבד.
  • מערכת בקרה ייחודית למעקב עבור תהליך הקידום.
  • שירות ישירות ממקדמי אתרים בעלי ניסיון של לפחות 5 שנים כל אחד.

הטבה ייחודית: מערכת הבקרה הייחודית שלנו – מובילים את תחום קידום האתרים בישראל עם הניסיון הרב ביותר בתהליכי קידום אורגני במנוע החיפוש של גוגל ומעניקים לך מערכת לניתוח והבנה של תהליך הקידום האורגני.

הלקוחות שלנו ממליצים

אמינות, שקיפות ומקצועיות

אתרך לא מופיע במקומות 1-10 תחת מילות מפתח רלוונטיות לתחום שלך? אנחנו יודעים כיצד להביא אותך למקומות הראשונים בגוגל, גם כאשר מדובר בביטויים תחרותיים בעלי נפח חיפושים גבוה, השאר פרטים ונחזור אלייך עם תכנית אסטרטגית לקידום אתרך בגוגל.

נכון להיום, אתרך כמעט ולא נמצא במנוע החיפוש של גוגל.השאר פרטים בדחיפות על מנת שנוכל לגרום לאתרך להופיע בתוצאות החיפוש במיקומים אסטרטגיים עבורך.

אתרך אינו מקבל חשיפה אורגנית במנוע החיפוש של גוגל ואינו נמצא תחת שום ביטוי בעל נפח חיפושים. השאר פרטים בדחיפות על מנת שנוכל לגרום לאתרך להופיע בתוצאות החיפוש במיקומים אסטרטגיים עבורך.