שלומי זינו מהליכוד ממליץ על שירותינו

חוות דעת של שלומי זינו (סניף הליכוד בנשר) על שירותי החברה אסטרטגיה שיווקית באינטרנט לפוליטיקאים בבחירות המקומיות ביצענו בקבוצת לאוס מדיה...
שלומי זינו מהליכוד ממליץ על שירותינו

חוות דעת של שלומי זינו (סניף הליכוד בנשר) על שירותי החברה

אסטרטגיה שיווקית באינטרנט לפוליטיקאים

בבחירות המקומיות ביצענו בקבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב מגוון שירותים שונים עבור שלומי זינו שכללו מספר קמפיינים בפייסבוק יחד עם ניהול מוניטין מלא באינטרנט.

המלצת הלקוח:

שמי שלומי זינו, יו"ר הליכוד בנשר.

בבחירות האחרונות, התמודדתי לראשות העיר מטעם מפלגת הליכוד. את הקמפיין שלי ברשתות החברתיות בחרתי לנהל באמצעות קבוצת לאוס. הם חבר'ה שבאמת, איך אומרים אצלנו? הביאו את תל אביב לחיפה. הם חבר'ה צעירים, דינאמיים, עם הרבה מאוד עובדים מקצועיים שיודעים לבוא ולתת רעיונות וקמפיינים מחוץ לקופסא והכול תוך מינימום השקעה ומקסימום תפוקה. אני ממליץ עליהם. אנשים אמינים, אנשים מקצועיים.

הם הביאו לנו תוצאות מאוד יפות בתוך זמן קצר מאוד. הכי חשוב – השירות והמענה היה אונליין 24 שעות. בכל תחום שבהם טיפלנו במהלך הקמפיין היה מי שנותן לנו מענה. זה הכי חשוב כי בסופו של דבר יש הרבה אנשים שאומרים שמבינים בפייסבוק, אומרים שמבינים בגוגל, אומרים שמבינים בכל הרשתות החברתיות אבל מעט מאוד באמת מבינים איך לעשות את העבודה תיפגשו אתם. אני מבטיח לכם שלא תצטערו ואתם גם תהיו בין הממליצים הבאים לחברת לאוס.

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!