שיווק ברשתות חברתיות

רשתות חברתיות לאוס מדיה ואינטראקטיב מספקים שירותים נרחבים גם בקידום האתר ברשתות חברתיות כגון פייסבוק, טוויטר גוגל+, לינקדין ויוטיוב. אחת...

רשתות חברתיות

לאוס מדיה ואינטראקטיב מספקים שירותים נרחבים גם בקידום האתר ברשתות חברתיות כגון פייסבוק, טוויטר גוגל+, לינקדין ויוטיוב. אחת הדרכים הטובות כיום להנות מתנועת מבקרים איכותית באתר שלך היא שיווק ברשתות החברתיות.

פייסבוק

פייסבוק הינה הרשת החברתית הגדולה בעולם והיא מונה כ 940 מליון חברים כאשר בארץ קיימים קרוב ל – 4 מיליון אנשים.

מחקרים שנערכו מצביעים על כך שכאשר מפרסמים במקצועיות ומיומנות, כלומר, מאתרים את קהל היעד ומפרסמים בקהל ממוקד, חשיפה מסוג זה תגדיל את קהל הלקוחות שלך.

יצירת דפי נחיתה ופרסומם במקומות אסרטגיים יגדילו באופן משמעותי את קהל הלקוחות שלך בפייסבוק. הלקוחות נכנסים לדף הנחיתה ובעקבות כך נכנסים לאתר – דף נחיתה ממוקד מטרה מספק בדיוק את צרכי הלקוח.

לאוס מדיה ואינטראקטיב דואגים להתעדכן ברשתות החברתיות העדכניות, לא רק פייסבוק, אלא גם בחידושים הטכנולוגיים ובכללי המשחק השונים והמשתנים.

לינקדין

לא כל רשת חברתית מותאמת לפרסום העסק שלך, כיוון שרשת חברתית מהותה היא לרוב למפגשים ולשיתופים חברתיים ועל כן לא תמיד יתאים לבית העסק שלך. בהתאם לכך הוקמו רשתות חברתיות שהאוריינטציה שלהן היא עסקית היכולה לתת מענה לפרסום בתחום העסקי כמו לינקדין.

זוהי הרשת העסקית הגדולה בעולם וקיימים בה אנשים איכותיים עם שכר גבוה.  אנשים המחפשים עבודה או מחפשים עובדים, אנשים המעוניינים להצטרפות של הזדמנות עסקית ולפיתוח עסק.

במידה ולקהל היעד שלך יש עסקים בחו"ל הם יופיעו באתר זה.

טוויטר

טוויטר היא רשת חברתית שהפרסום בה הוא נקודתי ומתומצת ועל כן יש לבנות פרסום שיווקי ומכירתי שימשוך את תשומת ליבו של הלקוח.

הנושאים המעניינים את גולשי טוויטר הם לרוב בידור, ספורט ופוליטיקה.

הטוויטר מצויין לפרסום האתר שלך באופן ממוקד.

גוגל +

גוגל פלוס הינה רשת חברתית חשובה ומומלצת לבית העסק שלך מכיוון שקיים בה פוטנציאל אדיר לתרום לקידום האתר שלך ולהגדלת המוניטין ברשת. בנוסף ניתן לשתף מידע עדכני אודות העסק שלך.

יוטיוב

ערוץ יוטיוב נחשב למנוף עבור קידום האתרים. זוהי אופציה מצויינת שאנו ממליצים ללקוחותינו.

פתיחת ערוץ יוטיוב תגרום למנוע חיפוש נוסף המוביל בעולם למצוא אתכם ולהציג אתכם הצורה שאינה טקסטואלית אלא ע"י צילום ווידאו.

לאוס מדיה ואינטראקטיב תעצב ערוץ יוטיוב בעזרת כלים טכנולוגיים מתקדמים, בקריאטיביות במומחיות רבה אשר בסופו של דבר תיצור ערוץ יוקרתי ומקצועי אשר ימשוך את הלקוח לצפות בסרטון הווידאו ונגרום לכך שאחוז הצפיות יהיה גבוהה.

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!