שיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות באינטרנט חברתנו הוותיקה, לאוס מדיה ואינטראקטיב מספקת שירותים נרחבים לקידום האתר של העסק ברשתות חברתיות כגון פייסבוק,...

שיווק ברשתות חברתיות באינטרנט

חברתנו הוותיקה, לאוס מדיה ואינטראקטיב מספקת שירותים נרחבים לקידום האתר של העסק ברשתות חברתיות כגון פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדין ויוטיוב. כיום, אחת הדרכים הטובות להנות מתנועת מבקרים איכותית לאתר שלך היא בעזרת שיווק ברשתות חברתיות.

שיווק בפייסבוק

פייסבוק הינה הרשת החברתית הגדולה בעולם והיא מונה כ 940 מליון חברים כאשר בארץ קיימים קרוב ל – 4 מיליון אנשים. מחקרים שנערכו מצביעים על כך שכאשר מפרסמים במקצועיות ומיומנות בפייסבוק, כלומר, מפלחים ומאתרים את קהל היעד ומפרסמים לקהל ממוקד, חשיפה מהסוג הזה תגדיל החזר ההשקעה כתוצאה מהפרסום. בהגדרת הקמפיין ניתן ליצור טופס לידים ולפרסומו עבור קהלי יעד אסטרטגיים שיחשפו למודעה ויוכלו להיות לקוחות חדשים, אשר יגדילו באופן משמעותי את כמות ההכנסות של הארגון. ניתן לעשות קמפיינים המאפשרים מעבר מחוץ לגבולות הפייסבוק באמצעות מעבר כלדף הנחיתה או לאתר, כאשר מומלץ להשקיע בעיצוב של דף נחיתה ממוקד מטרה שמספק בדיוק את צרכי הלקוח.

שיווק באינסטגרם

אחד מהחידושים של התקופה האחרונה היא שניתן באמצעות הפרסום בפייסבוק  לבצע שיווק גם באינסטגרם, שהיא רשת חברתית פופולרית ביותר אליה נודדים משתמשים ישירות מהפייסבוק, ניתן לפרסם ב 2 הפלטפורמות יחדיו על מנת לקבל תוצאה מקסימלית מבחינת החשיפה. אנחנו במחלקת הפרסום של לאוס מדיה ואינטראקטיב דואגים להתעדכן בכל החידושים שיש במגוון הרשתות החברתיות, לא רק בפייסבוק ובאינסטגרם, אלא גם בחידושים הטכנולוגיים ובכללי המשחק השונים והמשתנים ביוטיוב ולינקדאין.

שיווק בלינקדין

לא כל רשת חברתי

ת מותאמת לפרסום העסק שלך, כיוון שרשת חברתית מהותה היא לרוב למפגשים ולשיתופים חברתיים ועל כן לא תמיד יתאים לקהל שלהעסק שלך. בהתאם לכך הוקמו רשתות חברתיות שהאוריינטציה שלהן היא עסקית היכולה לתת מענה לפרסום בתחום העסקי כמו לינקדין. זוהי הרשת העסקית הגדולה בעולם וקיימים בה אנשים איכותיים,  אנשים המחפשים עבודה או מחפשים עובדים, אנשים המעוניינים להצטרפות של הזדמנות עסקית ולפיתוח עסק. במידה ולקהל היעד שלך יש עסקים בחו"ל הם יופיעו ככל הנראה באתר זה.

שיווק בטוויטר

טוויטר היא רשת חברתית שהפרסום בה הוא נקודתי ומתומצת ועל כן יש לבנות פרסום שיווקי ומכירתי שימשוך את תשומת ליבו של הלקוח. הנושא

ים המעניינים את גולשי טוויטר הם לרוב בידור, ספורט ופוליטיקה. הטוויטר מצויין לפרסום האתר שלך באופן ממוקד.

שיווק ביוטיוב

ערוץ יוטיוב נחשב למנוף עבור קידום האתרים, זוהי אופציה מצויינת שאנו ממליצים ללקוחותינו אשר קיימים ברשותם סרטונים, פתיחת ערוץ יוטיוב תגרום למנוע חיפוש נוסף המוביל בעולם למצוא אתכם ולהציג אתכם הצורה שאינה טקסטואלית אלא ע"י צילום ווידאו.

 

שיווק עסקים קטנים וגדולים ברשתות חברתיות באינטרנט

לאוס מדיה ואינטראקטיב תעצב עבורכם את העמוד עסקי בפייסבוק וגם את הערוץ יוטיוב בעזרת קונספט עיצובי שמותאם עבורכם, בקריאטיביות ובמומחיות רבה אשר בסופו של דבר תיצור עמוד או ערוץ יוקרתי ומקצועי אשר ימשוך את לקוחותיכם לצפות בתוכן שלכם וכתוצאה מכך גם ליצור עמכם קשר.

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!