קמפיין פרסומי

לאוס מדיה ואינטראקטיב מספקת שירותים בתחום הפרסום הכוללים ביניהם ,פרסום ממומן באינטרנט, שלטי חוצות, עיתונות, רדיו, ערבי השקה וכד'. קמפיין...

לאוס מדיה ואינטראקטיב מספקת שירותים בתחום הפרסום הכוללים ביניהם ,פרסום ממומן באינטרנט, שלטי חוצות, עיתונות, רדיו, ערבי השקה וכד'.

קמפיין פרסומי מהו כולל?

ניתוח מצב עכשווי

אנו נבצע ניתוח מצב עכשווי הכולל את קהל היעד, מי הם המתחרים של החברה ומול אילו אתגרים יש להתמודד. בנוסף נבצע ניתוח של מוצר החברה. ניתוח מסוג זה מבוצע בעזרת תוכנה המספקת תוצאות מדוייקות ומקצועיות לכל הפרמטרים הנ"ל.

הגדרת מטרות

נגדיר מהם המטרות השיווקיות בקמפיין : האם המיקוד הוא בקהל יעד ספציפי, הגדלת היקף המכירות, מיצוב, בידול מוצרים, שיפור תדמית, הגדלת נתח שוק. בנוסף יש לבחור את המטרות הפרסומיות השונות כגון הגדלת מכירות, הגברת מודעות, בלימת מתחרים להניע לפעולה ועוד.

הגדרת קהל היעד

יש להגדיר מיהו קהל היעד, במידה ולא עושים זאת הקמפיין לא יצליח מכיוון שלא יהיה ממוקד ולא ידבר לשפת הלקוחות אלא יהיה כללי ומפוזר. את קהל היעד מבצעים ע"י פילוח שוק המחלק את האוכלוסייה על פי מצב סוציו- אקונומי, אורח חיים, סוציו- דמוגרפי ופסיכו גרפיים.

תקציב

לפני שמתחילים נגדיר את תקציב הקמפיין ומה הוא כולל ביחד עם הלקוח כך שתהיה תאימות בין מטרות החברה לבין התקציב בפועל. הפרסום כולל רכישת שטח וזמן פרסום באמצעי המדיה השונים, מחיר הפקה והדפסה, מחקר, הפצה ועוד'.

אסטרטגיה נכונה

אנו נתכנן אסטרטגיה שיווקית הכוללת ראייה הממוקדת במסר אותו נרצה להעביר ללקוח. מה יהיה המסר אותו יזכרו אחרי שיקראו או ייראו את המודעה או התשדיר. היכן יהיה אפקטיבי ביותר לפרסם כלומר איזו מדיה תעביר את המסר בצורה המוצלחת ביותר.

פיקוח ובקרה

נדאג על בקרה ומעקב לאורך כל הקמפיין מתחילתו ועד סופו. נבדוק כי יש עמידה ביעדים בלוח הזמנים. כדי שקמפיין יצליח יש להיות עם היד על הדופק לכל אורכו לבדוק האם השיג את יעדיו ובמידת הצורך לבצע שינויים שימקסמו את הפוטנציאל של הקמפיין.

לאוס מדיה ואינטראקטיב תדאג לייצר קמפיין התפור לפי מידותיך. הצוות המקצועי שלנו ידע להתאים בדיוק עבורך את יצירת הקמפיין המתאים תוך התחשבות בכל הפרמטרים הנ"ל.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי
שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!