אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  קידום אתרים בשרון

  אזור השרון הוא חבל ארץ באזור המרכז ובו ערים רבות, עשרות אלפי בתי עסק ועצמאיים ומיליוני תושבים. אם יש לכם עסק באחד מערי/יישובי השרון ואתם רוצים לשווק את עצמכם באמצעות האינטרנט, כמו גם להביא לקוחות חדשים – יש להתחיל מקידום אתרים. קידום אתרים בשרון יתבסס על עשרות פרמטרים שונים שיושפעו כתוצאה מעבודת הקידום, כאשר פעולות המבוצעות בצורה לא מקצועית עשויות לגרום לנזק במקום לתועלת. על כן רצוי לתת לחברת קידום מקצועית לבצע את העבודה, על אחת כמה וכמה כשמדובר בקידום אתרים מקומי. למידע נוסף, צרו קשר עם לאוס מדיה ואינטראקטיב. 

  קידום אתרים בשרון: כיצד בתי עסק בשרון מפרסמים את עצמם?

  עבור בתי עסק ואנשים עצמאיים באזור השרון יש אינספור דרכי פרסום אונליין ואופליין. החל משלטי חוצות, פוסטרים, פליירים, עיתונים, רדיו, טלוויזיה וכו'. למעשה חוץ מטלוויזיה (שגם בה מעטים האנשים שצופים בפרסומות) ומשלטי חוצות, כל יתר הדברים כבר פחות פופולריים מבעבר. האינטרנט הפך להיות לערוץ התקשורת המרכזי שבו מרבית בעלי העסקים בישראל משקיעים את תקציב הפרסום שלהם. כמעט כל אזרח ישראלי הוא בעל גישה לאינטרנט – בין אם דרך המחשב הביתי ובין אם דרך הסמארטפון. בהתאם, כאשר הוא זקוק למידע, שירות, מוצר או כל דבר אחר הוא מבצע חיפוש בגוגל. החיפוש מאפשר לו למצוא את הפתרון הקרוב והמהיר ביותר עבורו. למשל אדם הרוצה להזמין פרחים, ייתכן ויחפש חנות פרחים באזור שלו המבצעים משלוחים, או חנות פרחים הנמצאת באזור שאליו מיועדים להגיע הפרחים (לדוגמה אדם הרוצה לשלוח פרחים למישהו מנתניה, יזמין מחנות פרחים הנמצאת בנתניה ולא מחנות פרחים בתל אביב).

  מספר שלבים לביצוע הליך קידום אתרים בשרון:

  על מנת להתברג גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל יהיה עליכם לבצע קידום אתרים מקצועי לאתר שלכם. ככל הנראה תשכרו חברת קידום לעשות זאת כיוון שגם אם תקראו כמה מאמרים באינטרנט על קידום אתרים זה טוב עבור ידע כללי ותיאום ציפיות מול חברת הקידום – אך לא לביצוע עבודה מקצועית בפועל שתביא לכם תוצאות. נציין את שלבי העבודה העיקריים:

  • שלב 1 – אפיון העסק וקהל היעד: בשלב הראשון אתם תאלצו לאפיין עם חברת הקידום את העסק שלכם ואת קהל היעד שלכם. אם העסק מתבסס על עבודה בעיר מסוימת הרי שתרצו לקדם אותו עבור תושבי העיר בלבד. באזור השרון ישנם 4 חלקים עיקריים: השרון הצפוני, המרכזי, המזרחי וחוף השרון. אם אתם רוצים להתרחב עם השירותים שלכם מעבר לעיר הקיימת אך לא להתרחק לאזורים אחרים בארץ, תוכלו לבחור באחד מהאזורים הללו ולהרחיב את מעגל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם.
  • שלב 2 – בחירת ביטויי מפתח ואזורים לקידום – בחירת ביטויי המפתח יהוו הבסיס לכל עבודת הקידום. מומלץ לבחור בביטויי מפתח זנב ארוך על מנת להתברג בתוצאות הראשונות כבר מהחודשים הראשונים של עבודת הקידום, גם אם לאלה יש חשיפה מועטה יותר מבחינת כמות חיפושים. תוך כדי תנועה כדאי יהיה להוסיף ביטויי מפתח נוספים המתרחבים על ערים נוספות ואזורים נוספים. 
  • שלב 3 – תחילת עבודה שוטפת – כעת לאחר ביצוע שלבי התכנון יתחיל שלב העבודה. במהלכו תתבצע אופטימיזציה לתכנים הקיימים באתר ולאתר בכלל. תפריטי הניווט, התכנים, הביטויים המקודמים ישונו בהתאם לבחירת ביטויי המפתח לקידום ולמיקוד הקידום שלנו לאזור השרון. 
  • שלב 4 – מעקב ואיסוף נתונים – אחת מנקודות המפתח של כל עבודת קידום אתרים מקצועית היא להתקין קודים של מעקב על האתר לצורך איסוף נתונים. נתונים אלה לא רק יראו לנו את דירוג ביטויי המפתח ואת קצב ההתקדמות שלהם אלא גם את כמות הגולשים הנכנסים לאתר מדי יום/שבוע וחודש, תראה לנו מידע נוסף על התנהגות הגולשים באתר ועוד. בין היתר נוכל לראות מהו משך הזמן הממוצע שבו גולש ביקר באתר שלכם, באילו עמודים הגולשים שלנו אוהבים לבקר, מאיזה עמוד הם נוטשים הכי הרבה את האתר ועוד.

  להיות לקוחות שלנו כבר ממחר

  קראתם מספיק? אנחנו כאן נעשה הכל עבורך

  הרשמו עכשיו והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים אצלנו