Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  קידום אתרים בעמק יזרעאל

  להנות ממבחר מידע על עולם תוכן שלם בתחום הדיגיטל

  קידום אתרים מקומי נפוץ יותר בחו"ל מאשר בישראל. למעשה, עסקים בישראל יכולים לקדם את עצמם לפי אזורים בארץ וכך הם מרגישים שהם מפרסמים את עצמם לקהל ממוקד יותר מאשר בביטויי מפתח כלליים. היום בזכות הערך הרב יותר שגוגל מקדישה לקידום המקומי, כדאי להגיע לרזולוציה של עיר, יישוב ולעתים אפילו רחוב על מנת למקד את שירותי העסק לאזור מסוים ולעודד את גוגל להציג אותנו לתושבים מאותו אזור. במילים אחרות אם יש עכשיו אדם בתל אביב המחפש מוצר/שירות מסוים בסביבה שלו, גוגל תעדיף להציג לו את בתי העסק שנמצאים ברחוב שלו, ברחובות הסמוכים לרחוב שלו ורק לאחר מכן במקומות נוספים בעיר ולבסוף במקומות נוספים באותו אזור (אזור מרכז לצורך הדוגמה). אם יש לכם עסק בעמק יזרעאל למשל, אתם תרצו לעשות קידום אתרים בעמק יזרעאל בצורה ממוקדת לאזור זה וליישובים בו.

  קידום אתרים עמק יזרעאל: איך איציק, חשמלאי עצמאי מעמק יזרעאל, יכול לקדם את השירותים שלו באזור?

  פרסום והבאת לקוחות הוא לא דבר פשוט לאף בית עסק, וודאי אם מדובר באדם עצמאי או עסק קטן בלי יותר מדי תקציב לפרסום. אצל עצמאיים ללא הון אישי גדול יש גם פקטור המקשר בין מידת ההכנסה של אותו אדם עצמאי לכסף שהוא מביא הביתה בסוף החודש (בשונה אולי מחשבון של עסק המתנהל בנפרד מהחשבון הפרטי ובדרך כלל התקציב בו יהיה מעט גדול יותר לכל הפחות). ראשית, בדרך לא דרך, יצטרך איציק לגייס תקציב חודשי לפרסום כיוון שעבודה מקצועית מחברת פרסום מנוסה עולה כסף וכן יש גם עלויות פרסום לעתים לגוגל/פייסבוק מלבד העבודה המבוצעת בפועל. 

  בניית תשתיות כבסיס לעבודת הקידום המקומית:

  ראשית נרצה לדאוג לאיציק לאתר אינטרנט מקצועי שבו הוא יוצג בצורה טובה שתניע את הגולשים לפעולה. האתר ישלב בין תכנים טובים וממוקדים לביטויי המפתח המקודמים לאזורים שבחנו ובין הענקת ערך לגולשים, לגרום להם לסמוך על איציק כאיש מקצוע אמין וכזה שיודע מה הוא עושה ולהניע את הגולשים לפעולה. דף פייסבוק לא יספיק במקרה הזה ואם אתם רוצים לעשות קידום מקומי עדיף שזה לא יהיה גם דף נחיתה פשוט אלא ממש אתר עם כל מה שכרוך בכך. בניית אתרים אינם עולים כמו בעבר ולכן נגישים היום גם לעצמאיים ובתי עסק. למעשה, מדובר בבסיס לפרסום באינטרנט לא משנה לאיזו חברת פרסום תפנו.

  הרשמה לאינדקס העסקים של גוגל להופעה בראש התוצאות האורגניות

  השלב הבא יהיה לרשום את איציק לאינדקס העסקים של גוגל. לאורך השנים האחרונות ובעיקר מאז עדכון יונה בשנת 2014, גוגל מעדיפים להציג תוצאות עם שיוך מקומי במיקום גבוה יותר מאשר עסקים המקודמים באופן כללי יותר. במילים אחרות, במידה ואיציק יקודם היטב באזור עמק יזרעאל למשל, גוגל יעדיפו להציג אותו לפני חשמלאי שקידם את עצמו באותה עבודת קידום רק לאזור גדול יותר, לדוגמה: כל אזור הצפון. באינדקס העסקים נרשום את כתובתו של איציק, טלפון ליצירת קשר מהירה דרך תוצאות החיפוש, אתר האינטרנט שלו, מידע על העסק ושירותיו בקצרה, תמונות נבחרות מהעבודה ועם לקוחות מרוצים, שעות העבודה של איציק ועוד.

  פעולות נוספות שחשוב לבצע בקידום אתרים אורגני בבעמק יזרעאל:

  לאחר בניית התשתיות וההרשמה לאינדקס העסקים של גוגל תתחיל עבודת הקידום השוטפת הכוללת הזנת תכנים חדשים באתר, הכנסת קישורים מרחבי הרשת, יצירת מעורבות עם הגולשים, ביצוע מעקבים לדירוגי מילות מפתח וכן מעקבים על תנועת הגולשים. נבצע פעולות לשיפור חוויית המשתמש באתר ובעיקר נמקד אותו לאזור עמק יזרעאל, היישובים והקיבוצים באזור זה. לפרטים נוספים צרו קשר עם חברת לאוס מדיה ואינטראקטיב.

  אהבתם? שתפו על מנת שכולם ידעו!

  קידום אתרים אורגני עמק יזרעאל + חובה לכל בעל עסק קידום אתרים בעמק יזרעאל - עבודה למקצוענים של לאוס מדיה

  להיות לקוחות שלנו כבר ממחר

  קראתם מספיק? אנחנו כאן נעשה הכל עבורך

  הרשמו עכשיו והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים אצלנו