אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  קידום אתרים בחולון

  להנות ממבחר מידע על עולם תוכן שלם בתחום הדיגיטל

  חולון היא אחת הערים המרכזיות במחוז מרכז ואחת הערים הגדולות בישראל. ככזו, ניתן יהיה למצוא בעיר אלפי בתי עסק בתחומים שונים המספקים שירותים ל 190 אלף תושבי העיר ולעשרות אלפי מבקרים נוספים הנמצאים בעיר מדי יום. על פי הסטטיסטיקה מרבית בתי העסק הללו כבר משקיעים בפרסום דיגיטלי וסביר להניח שיש להם אתר אינטרנט לעסק שלהם. אם יש לכם חנות פרחים בחולון למשל ואין לכם אתר אינטרנט שהגולש המחפש "פרחים בחולון" ימצא אתכם – הרי שאתם מפסידים אינספור לקוחות פוטנציאלים לעסק. מלבד הבנייה של האתר חשוב גם איך לקדם אותו בגוגל. בשביל זה אנחנו כאן.

  מהו קידום אתרים בחולון?

  קידום אתרים בחולון הוא הליך קידום של אתר של עסק בחולון לצורך הבלטת העסק בתוצאות החיפוש בגוגל והעלאתו במעלה התוצאות. מרבית הגולשים נכנסים ל 3 התוצאות הראשונות בתוצאות החיפוש שגוגל מציגה וככל שתרדו בתוצאה כך פחות ופחות אנשים נכנסים אליהן מבחינה סטטיסטית. כלומר, שאתם שואפים להגיע לתוצאה הראשונה בגוגל, או לכל הפחות לבין 3 התוצאות הראשונות בגוגל, לביטויי מפתח רלוונטיים בתחום שלכם. הליך הקידום כולל מאות פרמטרים שונים והוא סבוך מאוד. ברוב התחומים יש תחרות גבוהה ולכן הסיכוי שלכם להתקדם במעלה התוצאות טמון ברמת המקצועיות ובמשאבים של חברת הקידום שלכם.

  פרמטרים שונים שחברת הקידום דואגת להם במסגרת העבודה על האתר שלכם:

  • הזנת תוכן באופן שוטף באתר.
  • בניית מערך קישורים איכותי ויעיל תוך בנייה של תמהיל קישורים טבעי למנועי החיפוש. הטיפול הנו גם בקישורים פנימיים וגם חיצוניים.
  • אופטימיזציה לאתרים ולתכנים הקיימים.
  • שיפור חוויית המשתמש ואספקטים שונים שקשורים אליו.
  • ועוד.

  קידום אתרים מקומי:

  קידום אתרים מקומי הוא הליך קידום אתרים שבו המטרה תהיה לקדם את העסק בביטויים ספציפיים יותר בעלי אופי מקומי. לדוגמה, אם יש לכם חנות מתנות בחולון אז במקום לקדם ביטויים כמו מתנות לאבא, מתנות לאימא, מתנות לגיוס נקדם ביטויים כמו מתנות לאבא בחולון, מתנות לאימא בחולון וכו'. ניתן גם להשתמש באזור המרכז כביטוי מקומי אולם תמיד עדיף לקדם את הביטויים הממוקדים ביותר שהגולש עשוי לחפש ויהיו רלוונטיים לעסק שלכם. לעתים בערים הגדולות ביטויים יכולים להגיע אפילו לרזולוציה של רחוב/רובע למרות שזה כבר יותר רלוונטי בדרך כלל למדינות גדולות בחו"ל.

  מדוע חשוב לקדם את אתר העסק שלכם בחולון?

  אם יש לכם עסק בחולון ועדיין אין לכם אתר אינטרנט, או שיש לכם אתר והוא אינו מקודם בגוגל – אתם מפסידים לקוחות חדשים רבים לעסק שלכם. אלה יכולים להיות בין עשרות למאות לקוחות חדשים בחודש ולעתים להגיע לכמויות של אלפי לקוחות חדשים בחודש בזכות אתר האינטרנט של החברה וקידומו בגוגל (בהתאם לתחום, לעסק, למוצרים והשירותים כמובן – אך כל עסק יכול להגדיל משמעותית את ההכנסות). לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

  אהבתם? שתפו על מנת שכולם ידעו!

  להיות לקוחות שלנו כבר ממחר

  קראתם מספיק? אנחנו כאן נעשה הכל עבורך

  הרשמו עכשיו והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים אצלנו