Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  קידום אתרים נתיבות

  להנות ממבחר מידע על עולם תוכן שלם בתחום הדיגיטל

  פתיחת עסק בנתיבות הוא גם ככה אתגר בפני עצמו. מלבד העובדה שלא מדובר באחת הערים הגדולות בישראל, הרי שמדובר בדרום הארץ הידוע כאזור פחות מיושב מאשר באזורי המרכז והצפון. בעל עסק בנתיבות צריך להתמודד לא רק עם מרכיבי הניהול והתפקידים השונים שלו בתוך העסק, אלא גם להביא לקוחות ולדאוג לצמיחת העסק. שכירת חברת פרסום עשויה לייעל לכם את העבודה וכמובן במידה ותבחרו בחברה מקצועית וחזקה תוכלו בהחלט להשיג גם תוצאות משמעותיות. קידום אתרים נתיבות היא אחת מטכניקות הפרסום המובילות כיום בכל העולם ולא רק בתוך האינטרנט או בישראל. 

  קידום אתרים נתיבות: מעט רקע על קידום אתרים מקומי

  קידום אתרים מקומי מתייחס למעשה לביטויים עם שייכות מקומית של עיר/יישוב/אזור מסוים או מילת שייכות כמו "X בעיר שלי" או "Y לידי". לדוגמה: "חנות פרחים בעיר שלי" או "סופרמרקט לידי". לגוגל יש גוגל מפס, GPS על מיליוני טלפון, לוויינים ומגוון דרכים לוודא היכן אתם נמצאים באותה נקודת זמן ועל כן יכולה להציג לכם תוצאות הסמוכות אליכם. כיצד אלה מופיעות? על פי רמת האיכות של התוצאות ומי שמקדם את עצמו לאותו אזור כמובן. אם לדוגמה אתם מחפשים כלי עבודה מסוים באזור שלכם, סביר להניח שתמצאו בתוצאות יותר כתובות של בתי עסק מקומיים מאשר מה שהיה נהוג פעם וזה להציג רשת גדולה לכלי בניין המובילה בביטויים מרכזיים בתחום זה.

  3 השלבים לביצוע קידום אתרים בנתיבות:

  שלב 1 – בחירת ביטויים רלוונטיים לקידום:

  בשלב הראשון נבחר את הביטויים הרלוונטיים לקידום. כמו שעושים בכל עבודת קידום אתרים אולם כאשר מדברים על קידום אתרים בנתיבות הדגש הוא על נתיבות והסביבה. לכן אם העסק הוא למשל חברת בניית אתרים אז קודם כל נרצה לקדם ביטויים כמו "בניית אתרים בנתיבות", "בניית אתרים נתיבות", "בונה אתרים בנתיבות" ורק בהמשך, לאחר שנחליט להרחיב את מעגל הביטויים נתפרס לערים ויישובים נוספים באזור ולביטויים כלליים יותר כמו "בונה אתרים בדרום" וכו'.

  שלב 2 – הרשמה לאינדקס העסקים של גוגל:

  כעת לאחר שבחרנו את הביטוי הראשי לקידום ואת יתר הביטויים שנרצה לקדם, נירשם לאינדקס של גוגל. ניתן להירשם את האינדקס בחינם, להזין בו תמונות ונתונים של בית העסק, להניע את הגולשים לפעולה ולתאר את העסק בקצרה. בתיאור עצמו נכניס את הביטוי העיקרי לקידום וביתר שדות ההרשמה נוסיף את כתובת האתר של העסק, שעות פעילות, טלפון ליצירת קשר מהירה ועוד.

  שלב 3 – עבודה שוטפת על האתר בהתאם למיקוד החדש:

  בשלב האחרון נרצה להפעיל את האתר באופן שוטף ולבצע קידום אתרים בנתיבות בצורה ממוקדת לאזור זה. רק כאשר האתר יתקדם ויוביל את הביטויים באזור זה נרצה להתרחב לביטויים באזורים סמוכים. קחו בחשבון שככל שתתרחבו על אזורים נוספים כך הכוח של הקידום לאזור ספציפי יקטן. לכן עדיף לקבל לקוחות רק מנתיבות ומכמה מקומות סמוכים, מאשר לנסות להתפרס על עשרות יישובים וערים באזור הדרום.
  במהלך העבודה שתתבצע על קידום האתר נעדכן את האתר בתכנים חדשים, נבנה רשת קישורים שתתמוך ותחזק את האתר במנוע החיפוש, נגדיל את המעורבות עם הגולשים, נשפר את חוויית השימוש באתר ונבצע אינספור פעולות אחרות תוך מעקב, הנפקת דוחות ושיפור ביצועים תמידי.

  בחירת חברת קידום מקצועית:

  חברת לאוס מדיה ואינטראקטיב הנה חברת קידום אתרים מהמובילות בישראל ומנוסה מאוד בכל הקשור לקידום אתרים מקומי. קידום אתרים בנתיבות ייעשה במיקוד רב לאזור זה ולקהל היעד בו, מתוך היכרות עם הקהל הדרומי, עם הצרכים שלו וכיצד העסק יכול להעניק ערך ללקוחותיו. חברת קידום מקצועית היא חברה שיודעת לתת תוצאות אך גם לתאם ציפיות ולא רק לפזר הבטחות. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים וקביעת פגישה.

  אהבתם? שתפו על מנת שכולם ידעו!

  חברה לקידום אתרים אורגני בנתיבות שמקפיצה את העסק שלכם לראש תוצאות החיפוש קידום אתרים בנתיבות - לאוס כל פתרונות הדיגיטל במקום אחד

  להיות לקוחות שלנו כבר ממחר

  קראתם מספיק? אנחנו כאן נעשה הכל עבורך

  הרשמו עכשיו והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים אצלנו