קידום אתרים בזול

קידום אתרים אורגני בגוגל לא חייב לעלות ביוקר אפשר למצוא קידום אתרים בזול, השאלה הנשאלת היא מה בתכלס אתם רוצים...
קידום אתרים בזול

קידום אתרים אורגני בגוגל לא חייב לעלות ביוקר

אפשר למצוא קידום אתרים בזול, השאלה הנשאלת היא מה בתכלס אתם רוצים לקדם? כל פרוייקט SEO מתומחר בצורה שונה מכיוון שיש רמות תחרות שונות בתחומים שונים ב serp של גוגל. לצורך העיניין, ביצוע תהליך של קידום אתרים לעורכי דין יהיה בדרך כלל יקר הרבה יותר מבעלי מקצועות חופשיים אחרים בגלל התחרות ורמת ההשקעה הנדרשת באתר עצמו.

ניתן לרכוש קידום אתרים בזול יחסית אם בוחרים בחברת קידום אתרים שמתמחרת את הפרוייקט בהתאם לדרישות של הלקוח ולא לפי מחיר קבוע מראש, לדוגמא קידום פורטל ענק מ – 0 עם המון מילות מפתח יהיה יקר מקידום לוקאלי של אתר תדמיתי קטן עם מספר ביטויים מצומצם. כאשר חברת הקידום מתמחרת באופן יחסי בהתאם לצרכי הלקוח את תהליך הקידום אפשרי לשלם על שירותי קידום אתרים בזול ועדיין להצליח להגיע לעמוד הראשון בגוגל בפרק זמן של עד שנה.

איך אפשר למצוא קידום אתרים בזול ועדיין לא ליפול?

בדר"כ קידום אתרים בפחות מ 1,500 ₪ בחודש יהיה מחשיד אך בשביל לשלם זול ועדיין לקבל את השירות המבוקש צריך לדעת למצוא נותן שירות אמין ומקצועי, איך עושים זאת בכל זאת? קבלו כמה דגשים חשובים:

  1. בוחרים חברת קידום אתרים שלא ממוקמת באזור המרכז, שם השכירות של המשרד, ההוצאות והמשכורות של העובדים גבוהים הרבה יותר מאזור פריפריאלי כמו בדרום או בצפון הארץ.
  2. בוחרים חברה שיש לה תוצאות מוכחות בלבד, מקדמי אתרים בחברת קידום לא תמיד יודעים כמה הלקוח משלם, מבחינתם המטרה זה להביא את התוצאה ללקוח, בלי שום קשר לתקציב החודשי שהלקוח משלם לחברה.
  3. בחורים חברה (ולא פרילנסר) שיש לה כמות גדולה של לקוחות עם תקציבים גדולים וגב כלכלי גדול להשקיע באתרים כך שלמעשה אתם ממנפים את כמות התקציב הכוללת של הלקוחות SEO בחברה להצלחה הפרטית של האתר שלכם.
    קידום אתרים גם בזול

בדר"כ "הזול הוא היקר" לכן צריך לדעת למצוא את האיזון הנכון בין התשלום לשירות עצמו כי אף אחד לא יכול להקדיש זמן רב הדורש גם הוצאת כספים לתכנים מעניינים וקישורים איכותיים, כיום רוב נותני השירותים (פרילנסרים וחברות) גובים עלות חודשית של בין 2000 ₪ ל 4000 ₪ על קידום אתרים אורגני בלבד (מבלי להתחשב בעלויות פיתוח, תחזוקה ואחסון אתרים), ישנם פרוייקטים מורכבים בינלאומיים שמתומחרים בעלות של 5,000 ₪ ואפילו עד 20,000 ₪ בחודש.

צריך להיזהר ולדעת להבדיל בין קידום אתרים זול מידי שמתאפיין בקנייה או הפצצת קישורים זדוניים מאתרים בחו"ל שמתבצעים בדר"כ באתרים כמו פייבר, מדובר על קידום שחור שיכול להזיק יותר מלהועיל. קידום אתרים מקצועי הוא שירות איכותי שכולל אסטרטגיה, תוכן, אופטימיזציה ובניית פרופיל קישורים טבעי.

קידום אתרים בהתאמה לכל כיס!

אם יש לכם תקציב שיווק מוגבל אפשר להתאים חבילת קידום בהתאם לתקציב הקיים שעומד לרשותכם, אנו בקבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב יוצאים מנקודת הנחה שכאשר האתר יהיה מקודם במספר מילת מפתח יכנס ללקוחותינו תזרים נוסף שיאפשר המשכיות והתמדה של תהליך הקידום האורגני לתקופת עבודה משותפת של שנים עד לשליטה מלאה במנוע החיפוש של גוגל והפיכת האתר לאוטוריטה בתחום.

אין לכם תקציב בכלל? אם קיים זמן פנוי ללימוד ניתן לקרוא ספר המדריך איך עושים קידום אתרים אורגני שנכתב על ידי מומחי הקידום שלנו ומאפשר לכל אחד ללמוד בחינם איך לקדם ולבצע פעולות בסיסיות לקידום האתר לעמוד הראשון.

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!