Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  קידום אורגני זה לאוס מדיה ואינטראקטיב

  אנחנו נלחם עבורך בגוגל עד למקום הראשון

  קידום אתרים בערבית

  במדינת ישראל חיים קצת מעל 8.5 מיליון בני אדם. בערך 2 מיליון מתוכם הנם דוברי השפה הערבית. אנו שומעים ורואים את השפה הערבית בכל מקום: החל מלשמוע אותה ברחוב, דרך שלטים, בעיתון, בטלוויזיה ובכל מקום. הערבית נחשבת לשפה השנייה במדינת ישראל אחרי העברית ועל שם פופולריות השפה פה בישראל וכמות האוכלוסייה הערבית בישראל יהיה חבל שלא להפנות את שירותי העסק גם לקהל זה. בין אם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם ולהציע אותו בעוד שפות ולקהל יעד גדול יותר ובין אם אתם רוצים להפנות את שירותי העסק שלכם לקהל דוברי ערבית באופן ספציפי – תצטרכו קידום אתרים בערבית, פרסום בערבית וכמובן אתר בערבית שיהווה את התשתית הבסיסית לפרסום בשפה זו.

  השפה הערבית בישראל וכיצד זה משפיע על העסקים בישראל:

  מבלי להיכנס לפוליטיקה, העובדה המוגמרת כרגע היא שכמעט רבע מאוכלוסיית המדינה הנם דוברי ערבית ואולי אפילו יותר מכך. ברמה המקצועית מבחינת בעלי עסקים מדובר בקהל יעד עצום מבחינה צרכנית וכזה שחבל לוותר עליו בגלל מגבלת השפה. כיום עסקים רבים בכל סדר גודל מעסיקים עובד מקצועי דובר השפה הערבית על מנת לספק שירותים מקצועיים בשפה זו (בדומה אגב לאנגלית, רוסית ועברית אגב) כמו גם עסקים רבים שבעליהם הנם ערבים וזוהי שפת האם שלהם והם רוצים פשוט לקדם את עצמם באמצעות האינטרנט לקהל היעד שלהם שגם זה נהדר. בשל הפופולריות של השפה בישראל יש קהל גדול של דוברי השפה וזו הדרך להגיע אל אותם אנשים – בשפה שלהם, בהיכרות עם התרבות שלהם וקידום אתרים מתאים לשפה זו באינטרנט.

  שוק בינלאומי רחב ידיים:

  מדינות רבות בעולם הן ערביות ושפת האם שלהן היא כמובן ערבית. מלבד זאת, בכל העולם יש אנשים דוברי ערבית החיים במדינות השונות ומהווים שוק גלובלי עצום. מאות מיליונים של לקוחות פוטנציאליים הנמצאים מעבר לים רק בשפה זו שבאמצעות תרגום האתר שלכם לערבית ופרסום נכון וממוקד לדוברי השפה עשוי לפתוח את העסק שלכם ללקוחות רבים מרחבי העולם דוברי השפה.

  גם האתר שלך צריך לעבור תהליך קידום אורגני בגוגל, זה הזמן להתקדם!

  משאירים פרטים ואנחנו חוזרים בהקדם האפשרי עם ההצעה האטרקטיבית ביותר:

   פרסום באינטרנט במגזר הערבי:

   פרסום באינטרנט במגזר הערבי מכוון לקהל הערבי בישראל הפרוס בכל רחבי הארץ וכולל אותן טכניקות פרסום כמו בעברית למעשה רק במספרים קצת יותר קטנים לעומת קהל דוברי העברית בישראל. תוכלו לעשות קידום אתרים בערבית, לנהל קמפיין ממומן בגוגל, לקדם את העסק לקהל דוברי השפה הערבית בפייסבוק, להעלות סרטונים בערבית לערוץ יוטיוב עם כותרות ותיאורים בערבית ועוד. כמובן שכדי לעשות את כל זה תצטרכו אתר לעסק בשפה הערבית.

   קידום אתרים בערבית

   שיווק דיגיטלי במגזר הערבי ברשתות החברתיות:

   שיווקי דיגיטלי במגזר הערבי דורש מבעל העסק או מחברת הפרסום המייצגת אותו להכיר את רזי השפה הערבית, את התרבות של האנשים דוברי השפה, הסלנג, המחשבות והיכרות עם האנשים שהם קהל היעד של העסק. לשם כך צריך להכין תוכנית שיווק דיגיטלי מקצועית ומסודרת. שימוש ברשתות החברתיות לטובת קידום העסק הוא רעיון נהדר מכיוון שהוא מאפשר להתחבר לקהילות של אנשים דוברי השפה ולחבר אותם אל בית העסק דרך שפת האם שלהם ודרך הכלים העוצמתיים של הרשתות החברתיות. תכנית שיווק דיגיטלי ברשתות החברתיות ידרוש מכם להכין תכנים בתדירות מסוימת, להעלות תמונות ולעתים גם לייצר סרטונים בשפה הערבית. הכול כדי ליצור תוכן טוב ובעל ערך עבור הקהל שלכם כדי לקרב אותו אליכם. הקידום מתבצע כמו בכל שפה אחרת רק שהתכנים המשותפים והאתר אליו מכוונים צריך להיות בשפה הערבית.

   קידום אתרים אורגני בערבית:

   שוק האתרים בישראל לשפה הערבית הוא פחות תחרותי מאשר אתרים בעברית כמובן ולכן "קל יותר" במירכאות  להגיע אל התוצאות הראשונות בגוגל בביטויים בשפה זו. לצד התחרות הפחות גבוהה כמובן שיש נפח חיפוש נמוך יותר בדרך כלל ביחס לביטויים המקבילים בשפה העברית. למרות זאת, מדובר בקהל יעד של 2 מיליון אנשים רק בישראל ולכן אינכם רוצים להפסיד קהל בגודל כזה. קידום אתרים בערבית יתבסס על תוכן טוב ובעל ערך, על יצירת שיתופי פעולה וקישורים מאתרים אחרים בשפה הערבית, על יצירת קהילה וחוויית שימוש נהדרת באתר העסק וטיפול בכמה פרמטרים נוספים החשובים לקידום האורגני, הכול בהתאמה לשפה הערבית ולקהל היעד דובר השפה כמובן.

   הבסיס להכול – אתר בערבית:

   לא משנה באיזו טכניקת פרסום תבחרו לקדם את אתר העסק שלכם לשפה הערבית הבסיס להכול יהיה אתר בערבית. בעלי עסקים רבים המחזיקים באתר בעברית מסתפקים לעתים בתרגום האתר הקיים לשפה הערבית ואפשרות של מעבר בין עברית לערבית (ואולי לשפות שונות) דרך דגלונים בחלק העליון של האתר המסמלים את השפה.

   איך לבחור חברה לפרסום בערבית?

   יש כמה דגשים חשובים לגבי בחירת חברה לפרסום בערבית. הדגשים הראשונים הם דגשים כלליים שחשוב שתהיה בכל חברת פרסום לא משנה באיזה שפה ואיזה סוג פרסום אתם צריכים. אתם רוצים חברה מנוסה, מקצועית, עם כל הכלים הטכנולוגיים המתקדמים לקידום ולפרסום שלכם. אתם רוצים חברה עם קשרים ותשתיות עצמאיות גדולות לקידום העסק שלכם ואתם רוצים חברה שיש לה תיק עבודות איכותי שתוכלו להתרשם מעבודות שהיא ביצעה לעסקים אחרים בתחום הדיגיטל.

   בהמשך לכך אתם רוצים לוודא שהחברה מעסיקה עובדים מקצועיים, הבקיאים היטב בשפה הערבית ומדברים וכותבים אותה ברמת שפת אם. לשוחח עם העובד בטלפון ולוודא שהוא יודע מה הוא עושה ושאתם בידיים טובות. זה יהיה הבסיס לעבודה משותפת ומוצלחת יחד ואתם תוכלו להיות רגועים שמייצגים אתכם ללא שגיאות כתיב ודרך מישהו שמכיר את האנשים, התרבות, השפה ועוד.

   חברתנו היא אחת מחברות הפרסום מהגדולות והמובילות בישראל. החברה בעלת תיק עבודות עשיר של מאות עסקים בכל סדר גודל ובכל רחבי הארץ ומספקת שירותיה גם לעסקים בשפה הערבית וברמה הגבוהה ביותר, כולל קידום אתרים בערבית, ניהול קמפיינים ממומנים וקידום ברשתות החברתיות. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח להיפגש.

   אהבתם? שתפו על מנת שכולם ידעו!

   קידום זה לאוס

   אנחנו כאן בשביל לספק את השירות לעסק שלך!

   מהרו להירשם כבר עכשיו ואנחנו נדאג לחזור בהקדם האפשרי!

    עוד בנושא שיכול לעניין אותך