אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו ! אנחנו נדאג לשאר

אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

קידום אורגני עושים רק עם בעלי ניסיון ומומחיות בתחום

קידום אתרים אורגני במנוע החיפוש של גוגל:

הצורך בתיאור, בצורה הבסיסית ביותר הינו מורכב מאוד ואפילו לא פשוט, כאמור " קידום אורגני " נשמע פעמים רבות באוזניהם של בעלי מקצוע, בעלי עסקים, חברות וארגונים מכל התחומים הקיימים בתור מה שנקרא "קידום אתרים", דרך לא פשוטה לשיווק האתר בצומת הראשית ביותר שקיימת כיום בעולם המודרני – מנוע החיפוש של גוגל.

קידום אורגני מתייחס לאתרים אשר נמצאים במנוע החיפוש של גוגל ואפילו לכאלה שעדיין לא נמצאים שם ומעוניינים להיות שם. אתרים אשר נדרשים בשירות זה על מנת לחשוף את עצמם למחפשים הרלוונטיים ביותר לתחומם.

עבור אותו מנוע חיפוש פופולרי ומפורסם, חברות קידום אתרים מבצעות באופן מתמיד פעילויות אורגניות לקידום האתרים של לקוחותיהם, ומשם נובע השם שבבסיסו מתייחס לקידום של האתר (והדומיין) במנוע החיפוש של גוגל, בתצורה זו האתר מתקדם מעמודים האחרונים שאף אחד לא נחשף אליהם, ועד לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש, תוך שמירה על המיקום בטווח הארוך וללא הגבלה של הקלקות או הופעות.

למעשה, היום כולם כבר יודעים שעל תוכן משוכפל ו/או מועתק גוגל מעניש בחומרה, כמו גם על ביצוע של פעולות אחרות בצורה לא טבעית, לכן חשוב לדעת מה כן צריך לעשות על מנת לקדם את האתר בצורה הטובה והבטוחה ביותר, מדובר בפעולות אשר דורשות ניסיון וזמן רב של למידה והשקעה ללא פשרות, המתאפשרת בדר"כ על ידי חברות וותיקות ומקצועיות.

אנחנו נלחם עבורך להיות במקום ראשון!

קידום אורגני (SEO)

לקידום אורגני של אתר, ישנם אלפי פרמטרים שונים אשר משפיעים על האלגוריתם של מנוע החיפוש המתוחכם של גוגל, מנינו לפניכם את 10 הפרמטרים החשובים ביותר, בקצרה ככל האפשר, לפי צוות המומחים במחלקת הקידום האורגני אצלנו בחברה.

עשרת הפרמטרים החשובים ביותר:

1

תגיות מטא

כותרת המתארות את נושא עמודי האתר בצורה ידידותית וברורה, תיאור עמודי האתר המופיע במנוע החיפוש.
2

מפת אתר

קובץ הנקרא Sitemap המאפשר לעכביש/רובוט של גוגל לסרוק בקלות ובמהרה את האתר למטרת הצגתו וחיפוש תכנים חדשים.
3

תוכן איכותי

מאמרים בעלי מלל רלוונטי וייחודי לכל מילות המפתח המקודמות, אשר עוברים אופטימיזציה לכל ביטוי שנבחר בסידור ההיררכיה והצפיפות של הביטויים עצמם בעמודי האתר.
4

שרתים ודומיינים

שרת מאובטח ויציב עם זמני טעינה מהירים בשילוב של דומיין עם סיומת לוקאלית חשובה לפעילות המתמשכת בקידום האתר.
5

קישורים נכנסים

בדגש על קישורים איכותיים בלבד, בעלי סמכות בעיני גוגל בצירוף טקסט עוגן מגוון לכל ביטוי וביטוי.
6

מבנה עמוד וקוד

היצמדות לכללי הכתיבה באינטרנט ושרשור כותרות נכון (H1-H6), שימוש בכותרות מתארות עבור קישורים וטקסט אלטרנטיבי לתמונות, ככל ששפת האתר תהיה חדשנית יותר ובעלת אופטימיזציה לקוד האתר בצורה המוגברת ביותר, האתר יועדף על פניו מתחריו.
7

וותק דומיין

כתובת אתר בעלת מוניטין רב ברשת הכולל בין היתר כניסות ופעילות באתר תחזק את קצב התקדמותו בתהליך עצמו.
8

רשתות חברתיות

ככל שהאתר יהיה ענף יותר מבחינת פעילות ברשתות מקבילות (פייסבוק, טוויטר, גוגל+ וכו') תהינה השפעה גדולה יותר על ערכו.
9

חווית הגולש

תנועה מסיבית בעלת אחוז נטישה נמוך מול אחוז שהייה והקלקות גבוהה ככל שניתן יטיבו מאוד לביצוע פעולות הקידום.
10

מערכת ניהול cms חברותית למנוע החיפוש

גירסא עדכנית ככל האפשר, כגון וורדפרס או ג'ומלה אשר ידועות כיעילות יותר מול מנוע החיפוש ומקבלות תעדוף על פני מערכות מיושנות יותר שנתפסות כפחות יעילות.

קידום אורגני מקצועי עושים רק בלאוס מדיה ואינטראקטיב

קידום אורגני זה הזמן להלחם על המיקום שלך בגוגל

ישנם הרבה סיבות מדוע לבחור בנו בתור חברת קידום אורגני לאתר האינטרנט שלכם, ציינו לפניכם 6 סיבות עיקריות מדוע אנחנו מתאימות יותר מכל אחד אחר לספק עבורכם שירותי קידום אורגני (seo) במנוע החופש התחרותי של גוגל.

שקיפות

החברה היחידה שמספקת לוח בקרה שמציג 24 שעות ביממה את מיקומי האתר בגוגל, גם באמצעות אפליקציה מהנייד.

יסודיות

בעזרת מחלקת הפיתוח שלנו בחברה אנו בונים את אתרי האינטרנט כך שיהיו מתאימים מבחינת הדרישות של הטכניות של גוגל.

תשתית

בבעלות חברתנו רשת האתרים הרחבה והגדולה ביותר בישראל אשר תורמת ליכולות הורסטיליות שלנו לבניית פרופיל קישורים איכותי.

ההון האנושי

כוח האדם הגדול במחלקת הקידום האורגני שלנו מתעסק רק בקידום האתרים עצמם ולכן אחרי שנים של עשייה הוא ממוקצע במיוחד בתהליכי SEO.

כלים

אנו עובדים עם מגוון רחב של כלים הנדרשים לביצוע פעולות SEO אשר מאפשרים לנו פרספקטיבה רחבה בחקירת אתר אינטרנט וקבל תובנות לקידומו.

ניסיון

מעל ל 10 שנים של וותק בתחום הקידום בגוגל גרמו לנו לספק את השירות על הצד הטוב ביותר, כי אין תחליף לניסיון.

אנחנו מספקים קידום אורגני מקצועי באינטרנט

תנו לנו לנצח עבורך את המתחרים בגוגל!

משאירים פרטים ונותנים נוקאווט למתחרים

בואו לשמוע מה אומרים עלינו לקוחות בשירותי הקידום השלנו

קידמנו אלפי מילות מפתח לעמוד הראשון בגוגל!

אחרי שנים של עבודה קידמנו מאות לקוחות ואלפי מילות מפתח לעמוד התוצאות הראשון במנוע החיפוש של גוגל, צירפנו לכם רק 3 סרטוני המלצה של לקוחות שלנו שקידמו אצלנו את האתר שלהם, הם כבר נמצאים בעמוד הראשון בגוגל בזכותנו ואנחנו ממשיכים בכל יום מחדש להמשיך ולקדם עבורם מילות מפתח נוספות על מנת להגדיל את החשיפה האורגנית שלהם באינטרנט וכתוצאה מכך להביא לכם עוד ועוד לקוחות חדשים.

אלינור ליבוביץ - עמוד ראשון בביטוי "עו"ד גירושין"

מוקאיה - עמוד ראשון בביטוי "סדנאות שוקולד"

ענת דדוש - עמוד ראשון בביטוי "רואת חשבון"

מה זה קידום אורגני בכלל?

איך עושים קידום אורגני בגוגל?

הסברנו מה זה SEO ורשמנו את כל הפרמטרים אבל לא הסברנו איך עושים קידום אורגני בגוגל, אז למי שמעוניין לדעת איך עושים, צריך לדעת שמתחילים במחקר מתחרים ומחקר מילות מפתח על מנת לבחור את מילות המפתח הנכונות ביותר לקידום האתר של העסק, לאחר שיש לנו את מילות המפתח אותם אנחנו מעוניינים לקדם, צריך לכתוב עבורם תוכן שיווקי וייחודי, מקצועי ככל האפשר שיגרום לגולש להישאר בעמוד, לקרוא ולשתף אותו. באמצעות התוכן אפשרות לעשות אופטימיזציה ולוודא שמילות המפתח הנדרשות לקידום מופיעים בעמוד התוכן גם בתיאור וגם בכותרות בצורה שגוגל יראה לנכון לדרג את האתר בחלק העליון של תוצאות החיפוש.

מכיוון שתוכן איכותי ואופטימיזציה לא תמיד מספיקים, נדרש גם לשלב עם בניית פרופיל קישורים נכנסים מאתרים אינטרנט סמכותיים, כמו למשל אתרי חדשות מובילים וותיקים או פורטלים מקצועיים, ניתן גם לבנות קישורים מאתרי תמיכה שנועדו לצרכי קידום אתרים בלבד אך צריך לבדוק טוב על מנת לא לבנות קישורים בצורה שתזיק יותר מאשר תועיל, כמו כן, חשוב לגוון בטקסט העוגן ולשלב גם את שם המותג וגם את כתובת האתר יחד עם מילות המפתח אותה רוצים לקדם, על מנת ליצור מצג טבעי ככל האפשר בעיני האלגוריתם של גוגל.

h

קידום אורגני זה עולם ומלאו

יש אינסוף תוכן על התחום המורכב הזה ואנחנו לא הצלחנו להכניס את כל המידע על SEO בעמוד אחד לכן, אתם מזמינים להמשיך לגלוש אצלנו באתר ולקרוא עוד מידע על קידום אתרים אורגני בגוגל, כל המידע שקיים אצלנו באתר על SEO נכתב על ידי מקדמי אתרים בכירים ממחלקת הקידום של חברתנו, מקדמים מקצועיים שישמחו מאוד לבצע עבודת קידום אורגני לאתר שלך!

כמה דגשים בנוגע לפרמטרים החשובים ביותר לקידום אורגני בגוגל

קידום אורגני זה עסק למקצוענים בלבד

למי ממכם שהנושאים הללו היו נשמעים כתלושים מהמציאות, נגדיל ונאמר שביצוע פעולות אלה נדרש למשך זמן רב וטווח הפעילות המומלצת (והמינימלית) הינה 12 חודשים, קרי שנת פעילות שלמה.

כמו כן, לא מומלץ לבצע פעולות אלה בצורה עצמאית וללא ניסיון קודם בתחום, פעולות אשר יבוצעו בצורה לא תקינה בעיני גוגל יכולות להסב נזק רב ואף לעתים לגרום נזק בלתי הפיך!

הפרמטר החשוב ביותר בתהליך קידום אורגני בשנת 2016 הוא ללא ספק התאמת האתר למובייל (מכשיר נייד) או במילים אחרות – בניית אתר רספונסיבי שמתאים את עצמו לכל סוגי הרזולוציות, ללא התאמה אידאלית לפי הדרישה של גוגל, יהיה בלתי אפשרי לקדם את האתר בצורה אורגנית.

קידום אורגני מקצועי – דרך המלך למקום הראשון בגוגל

מהו קידום אורגני מקצועי? מלאכת הקידום האורגני, או בקיצור SEO, תסייע לאתר שלכם להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר במנוע החיפוש של גוגל. עבודת ה-SEO יוצרת תנועה איכותית וטבעית של גולשים לאתר כך שגוגל יציע לגולשים, בעת החיפוש שלהם, את האתר המתאים ביותר עבורם ולחיפוש שלהם. מדובר בעבודה מורכבת המתבססת על מחקר מקדים ומקיף המתבסס על מילות חיפוש המאפיינות את האתר ושירותיו. בהתאם למחקר, המקדם האורגני יאתר את מילות המפתח הממוקדות ביותר – הכול, על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר לאתר כמו גם לתנועת הגולשים עבורו. מעוניינים להגיע לעמוד או למקום הראשון בגוגל? ברצונכם לגרום לכך שהגולשים יגיעו אליכם ולשירות שאתם מספקים? עבודת קידום אורגני מקצועית תסייע לכם.

קידום אורגני באינטרנט – לקדם את האתר במקצועיות ולטווח הארוך

עבודת קידום אורגני באינטרנט מתבססת על מספר פעולות מרכזיות: החל מיצירת תוכן איכותי באתר, יצירת קישורים מאתרי תמיכה ועוד – מדובר בעבודה משמעותית ובעלת ערך רב. לאורך תהליך העבודה המורכב, יש לבצע כל שלב ושלב על הצד הטוב ביותר. בהתאם לשיחת ההיכרות עם בעל האתר, האתגרים העומדים בפני הקידום וכן הלאה, ניתן יהיה להתחיל בעבודה. המלאכה עצמה תכלול ברובה את הקידום האורגני – on site ו- off site, כמו גם את העבודה השוטפת והמתמשכת. מעוניינים להגיע למקום הראשון בגוגל? כדי להבטיח תוצאות איכותיות בטווח הארוך, יש לפנות אל מקדמים אורגניים מקצועיים ומיומנים. מומחים אלו יניחו את התשתית להצלחה המסחררת של העסק שלכם.

קידום אורגני בגוגל - המטרה חשיפה מוגברת

כמובן, שאין קסמים בתהליך ומומלץ לבצע פעולות אלה לאורך זמן על מנת שהאתר יקבל חשיפה מקסימלית ככל האפשר, במטרה ליצור שיפור של התוצאות הקיימות בגוגל, לכל מידע נוסף בנוגע לייעוץ והכוונה נוספת אתם מוזמנים לפנות אלינו, בכל שאלה ובקשה אנו זמינים עבורכם, נשמח לעמוד לשירותכם – לאוס מדיה ואינטראקטיב, חברה לקידום אתרים.