קידום אורגני מול קידום ממומן - מה עדיף? | לאוס מדיה ואינטראקטיב

אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו ! אנחנו נדאג לשאר

אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

קידום אורגני מול קידום ממומן

להנות ממבחר מידע על עולם שלם לקדם את העסק שלך

יתרונות מול חסרונות – קידום אורגני מול קידום ממומן

בעשור השני של שנות האלפיים הפך האינטרנט לפלטפורמת פרסום ושיווק מרכזית עבור בעלי עסקים. למעשה, כיום הרשת מציעה מגוון אפשרויות קידום ושיווק של אתרים, כאשר העיקריות הן קידום אורגני מול קידום ממומן.

מדובר בשיטות שיווק הנשענות על מילות מפתח רלוונטיות בתוצאות החיפוש של גוגל, כמו למשל "רואה חשבון" או "מתנות לחתונה", המאפשרות להגיע לקהל גולשים  מפולח ומדויק. יחד עם זאת, במרבית המקרים יודעי דבר יאמרו כי הקידום האורגני עדיף על פני הממומן. על מנת להבין מדוע יש להכיר את ההגדרות והמאפיינים של כל אחד מאמצעי השיווק הללו.

קידום אורגני

קידום אורגני (seo) הינו אמצעי שיווק הנשען על דירוגו של אתר במנוע החיפוש של גוגל, במקומות כמה שיותר גבוהים. על מנת להגיע לדירוג גבוה בניית האתר וקידומו נדרשים להתאים לאלגוריתמים השונים שחיישני החיפוש של גוגל מציבים. מדובר בקריטריונים כדוגמת תוכן איכותי, קישורים רלוונטיים, מבנה האתר, כמות גולשים וקצב העלייה של האתר לרשת.

קידום אורגני מול קידום ממומן

קידום ממומן

קידום ממומן (ppc) הוא אמצעי שיווק שמאפשר רכישת מודעות המפורסמות בצידי ובראש דפי תוצאות החיפוש של גוגל, וזאת באופן נפרד מאלו של החיפוש האורגני. התשלום עבור אמצעי זה הוא לפי הקלקלה ומכאן גם שמו Pay per click כלומר, בעל המודעה משלם עבורה רק אם הגולש לוחץ עליה, כאשר המחיר משתנה בהתאם למידת הביקוש למילות מפתח מסוימות.

קידום ממומן

אז למה עדיף קידום אורגני על פני ממומן?

בראש ובראשונה, קידום אורגני עדיף על פני קידום ממומן בהיותו שיטת שיווק יעילה לטווח הבינוני והארוך, המקנה יציבות לאתר ולעסק המפורסמים. מנגד, הקידום הממומן רלוונטי רק כל עוד משלמים עליו, ולכן הוא יעיל בעיקר לטווח הקצר כשלרוב נעזרים בו ככלי תומך בשיווק אורגני. בנוסף, תוצאות החיפוש האורגאניות של גוגל הפכו לקנה מידה להערכת אתרים ועסקים, בעוד שפרסום ממומן ידוע כמודעה פרסומית שאינה קשורה לאיכותו של האתר. מעבר לכך, קידום אורגני הרבה יותר זול מקידום ממומן. על כן, הוא מאפשר גם לבעלי עסקים קטנים עם תקציב שיווק לא גדול להצליח בפרסום וקידום מוצרים ושירותים ברשת.

אנו חברת לאוס מדיה ואינטראקטיב נשמח לשתף אתכם בתוצאות קידום אורגני של לקוחותינו,אם גם אתם מעוניינים להגיע לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל בדרך אורגנית או אפילו בשילוב של קידום ממומן אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

אהבתם? שתפו על מנת שכולם ידעו!

להיות לקוחות שלנו כבר ממחר

קראתם מספיק? אנחנו כאן נעשה הכל עבורך

הרשמו עכשיו והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים אצלנו

עוד בנושא