פרסום בפייסבוק לעסקים

כאשר אנו מעוניינים לבצע פרסום בפייסבוק לעסקים, ישנם אלטרנטיבות מובילות למודעות פרסומיות שאנו כחברה ממליצים לבצע בקמפיינים פרסומיים. בעלי עסקים אשר...

כאשר אנו מעוניינים לבצע פרסום בפייסבוק לעסקים, ישנם אלטרנטיבות מובילות למודעות פרסומיות שאנו כחברה ממליצים לבצע בקמפיינים פרסומיים.

בעלי עסקים אשר מעוניינים בחשיפה ברשת החברתית הגדולה בעולם צריכים למצוא את הדרך הנכונה לקבלת ההחזר הטוב ביותר עבור העסק שלהם,
חברתנו המתמחה בשיווק ברשתות חברתיות, מציגה עבורכם את חמשת הדוגמאות הפופולריות ביותר לפרסום בפייסבוק באמצעות מודעות ממומנת.

5 מודעות שונות לקמפיין פרסום בפייסבוק לעסקים

1. קמפיין מודעות לפי מיקום העסק במטרה לעודד הגעה/התקשרות (חשיפה אפשרית בניידים בלבד):מודעת התקשרות בפייסבוק
2. קמפיין לייקים המאפשר העלאת כמות האוהדים בעמוד העסקי:

מודעת לייקים
3. קמפיין תנועה לאתר/דף נחיתה להגברת כמות הגולשים:

מודעת טראפיק לאתר 

4. קמפיין צפיות בסרטון המאפשרת חשיפה נרחבת לסרטון.

פרסום בפייסבוק לעסקים

5. קמפיין יצירת לידים על ידי מודעה הכוללת טופס עם שאלות:

מודעת לידים

כאשר לוחצים על "קבל הצעת מחיר" עוברים לטופס לידים עצמו, אשר מטייב את הפניות ישירות לעמוד העסקי (ניתן להגדיר שליחה אוטומטית למייל):

טופס לידים

כמובן שיש עוד המון אפשרויות לפרסום ממומן בפייסבוק שאינם הוצגו, כמו למשל קמפיין מסנג'ר (מודעות צ'אט) וקמפיינים שונים ומיוחדים, חשוב גם לקחת בחשבון שכל מודעה שהוצגה כאן מוצגת בצורה שונה במכשירים שונים ובפלטפורמות שונות אך המטרה נשארת זהה בהתאם להגדרת המטרות בביצוע האפיון למסע הפרסום.

כאשר מנהלים את קמפיין הפרסום בפייסבוק, בהתאם לביצוע הפילוחים הנכונים והקריאייטיב המתאים, יש לבצע שינויים נקודתיים גם במהלך הקמפיין על מנת למצוא את הנוסחה הטובה ביותר שתעלה את ציון הרלוונטיות של המודעות ותביא את התוצאות הטובות ביותר שאפשר להשיג, בהתאם לתקציב הקיים.

לכל סוג עסק צריך להגדיר את מסע הפרסום שיהיה הכי נכון ואידיאלי עבורו, סוכנות הפרסום של לאוס מדיה ואינטראקטיב תדע להתאים בצורה הטובה ביותר עבורכם את אופי הפרסום, מנהל הקמפיין עומד לשירותכם לכל אורך הדרך.

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!