אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

אנחנו כאן בשביל לספק את השירות לעסק שלך!

מהרו להירשם כבר עכשיו ואנחנו נדאג לחזור בהקדם האפשרי!

לקוחות שלנו? כבר הצטרפתם למועדון?

רק חברי המועדון שלנו נהנים מהטבות ומבצעים!
כן, אני לקוח שלכםעדיין לא לקוח שלכם

פרסום אתרים באינטרנט

קידום עסקים על ידי פרסום אתרים באינטרנט

בעשור האחרון, נפוץ במיוחד לראות שכל עסק או ארגון הפועל למטרות רווח מגיע לנקודת הזמן בו מחליט בעל העסק לבצע פרסום באינטרנט על מנת לשווק ולקדם את הכלכליות של הארגון בתחום בו הוא עוסק. זה לא באמת משנה אם מדובר בנותן שירות או יצרן של מוצרים, בסופו של דבר את כולם מעוניינים לקדם פרסום אתרים באינטרנט ולקבל החזר על ההשקעה (ROI) שלהם על מנת להגביר את השיווק והפרסום בעתיד.

פרסום אתרים באינטרנט בעזרת קידום ממומן

כיום ישנם 2 פלטפורמות עיקריות לפרסום אתרים באינטרנט באמצעות קידום ממומן: מנוע החיפוש של "גוגל" והרשת חברתית של "פייסבוק" המחזיקים שניהם בהיקף הכנסות של ביליוני דולרים מפרסום ברחבי העולם מידי שנה, המספר העצום רק הולך ועולה עם השנים כתוצאה מהתחזקות הפרסום במדיה הדיגיטלית. ברוב המקרים כאשר מבצעים קמפיין פרסומי לחברה או ארגון התקציב יעבור לגוגל ו/או לפייסבוק, מה שגורם להתחזקות שלהם על פני שאר המתחרים הקיימים.

אז איך אתם מפרסמים את האתרים?!

הפרסום בגוגל מתבצע בעזרת Google AdWords ואילו הפרסום בפייסבוק מתבצע בעיקר דרך Power Editor, האפשרויות רבות ולפעמים גם זהות ב 2 ענקיות הפרסום, שמחייבות אך ורק מול תוצאה (קליקים/חשיפות) בעקבות הקידום הממומן (קידום בתשלום).

מבין מגוון אפשרויות ישנה אפשרות מקבילה גם בגוגל וגם בפייסבוק היא שיווק מחדש (רימרקטינג) שמומלצת ביותר לביצוע בתחומים מסוימים, בעיקר באתרי מסחר אלקטרוני בו הגולש מתלבט האם לרכוש או לא, שיווק מחדש מחזיר את הלקוח לרכישה באתר בעלות פרסום נמוכה.

לאוס מדיה ואינטראקטיב – סוכנות הדיגיטל המובילה בישראל!

חברתנו השיקה לאחרונה את אתר הסוכנות הראשי של לאוס מדיה ואינטראקטיב העוסק אך ורק בפרסום באינטרנט ונותן מבט ממוקד על כמה מהדברים החושבים ביותר כאשר מבצעים פרסום אתרים באינטרנט:

  1. קידום ממומן PPC – הצגת התהליך באופן ידידותי.
  2. פרסום בגוגל – ההבדל שבין רשת החיפוש לרשת המדיה.
  3. האפשרויות הקיימות לפרסום בפייסבוק.
  4. חדשות וטרדנים מול מדד תחרות והשקעה.
  5. סיפורי הצלחה – לקוחות ממליצים על החברה.

מומלץ להיכנס ולהתרשם (צפייה בחדשות וטרדנים אפשרית רק דרך תצוגת שולחן עבודה ולא זמינה מהנייד), במידה ותהיו מעוניינים שחברתנו תבצע עבורכם את השיווק והפרסום, נשלח לכם תחזית לקמפיין לאחר מחקר מילות מפתח בהתאם לגובה התקציב הנבחר.

אז השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

אהבתם? שתפו על מנת שכולם ידעו!

קידום זה לאוס

אנחנו כאן בשביל לספק את השירות לעסק שלך!

מהרו להירשם כבר עכשיו ואנחנו נדאג לחזור בהקדם האפשרי!

עוד בנושא שיכול לעניין אותך