עיצוב אתרים

עיצוב ובניית אתרים לנו בלאוס מדיה ואינראקטיב ניסיון רב בעיצוב אתרים, תכנון והבנת חוויית המשתמש. בעידן טכנולוגי מתקדם יש חשיבות...

עיצוב ובניית אתרים

לנו בלאוס מדיה ואינראקטיב ניסיון רב בעיצוב אתרים, תכנון והבנת חוויית המשתמש.

בעידן טכנולוגי מתקדם יש חשיבות רבה בהשפעה של אתר האינטרנט. לכן עליו להתאים עצמו להיות דינאמי ואינטראקטיבי.

עיצוב גרפי ותכנון ממשק המשתמש תוך כדי התאמה מלאה לרצון בעל העסק יוצרים אתר ייחודי וחדשני המותאם בו-זמנית לצרכי הלקוח, למנועי החיפוש השונים והתאמה לפלטפורמות ולרזולוציות השונות.

אנו שמים דגש על צרכיו של המשתמש כך שחווייתו תהיה ממושכת, מעניינת, אפקטיבית ותביא לרצון לבקר באתר ולקבל ממנו אינפורמציה רלוונטית והמשך לקבלת שירות או רכישת מוצר מבית העסק.

רושם ראשוני

הרושם של המבקר באתר מרכיב בתוכו עיצוב גראפי המותאם באופן אישי לכל לקוח תוך כדי שימוש בגורם הוויזואלי החשוב ביותר ביצירת מכירה. חוש הראייה הוא החוש העיקרי שמופעל בעת ביקור באתר ועל כן הרושם הראשוני שיפגוש הלקוח יגרה וימשוך את הלקוח להתעניינות בתוכן האתר.

חווית משתמש UX

User experience או בקיצור .UX המבקר באתר הוא המרכז כאשר כל הפרמטרים האחרים שנבנים הם למען חוויית גלישה אולטימטיבית. בחוויה זו אנו נכלול עיצוב ייחודי, נגישות, התמצאות באתר, פונקציונאליות, מהימנות ושילוב של תוכן ערכי.

כאשר כל הפרמטרים מוצגים בצורה בהירה הגולש מקבל תחושה כי מידע זה תורם עבורו ומשקף בדיוק את מה שחיפש. דברים אלו מניעים את הגולש לפעולה ויוצרים חוויית ביקור פרודקטיבית שתביא לרצון המבקר לרכוש את המוצרים או השירות הקיים באתר.

אתר בעל חווית משמש גבוהה יגרום לגולש לרצות להישאר באתר ויצליח להטמיע בו מסרים ותכנים אותם אנו יוצרים במיומנות רבה. כתוצאה מכך לא רק ששהייתו של המבקר באתר תהיה ממושכת, אלא גם יווצר הרצון לשתף את האתר ברשתות חברתיות דבר שיגדיל את הפוטנציאל של חשיפת בית העסק ללקוחות רבים.

יחסי המרה

אנו בלאוס מדיה ואינראקטיב נעקוב אחר יחסי המרה. יחס המרה הוא היחס בין כמות של גולשים הנכנסת לאתר לבין ביצוע הפעולה בפועל. יחס זה מאפשר לנו לדעת מהי האפקטיביות של אתר והאם הוא מניע את המבקר בו לפעולה המתבקשת כגון: שיתוף ברשתות החברתיות, השארת פרטים ליצירת קשר, השתתפות במבצע, הצטרפות לניוזלטר ועוד.

הכלים הטכנולוגיים היחודיים שלנו ייאפשרו למקסם את הפוטנציאל העיסקי ולהניע לפעולות בהן בעל העסק מעוניין ובכך להגדיל את הכנסותיו.

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

Please leave this field empty.

Top