Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  עיצוב אתרים

  מה זה עיצוב אתרים באינטרנט ולמה צריך את זה בכלל?

  עיצוב אתרים לעסקים

  לנו בלאוס מדיה ואינטראקטיב ניסיון רב שנים בתהליכי עיצוב אתרים לעסקים, החל משלב האפיון והתכנון ועד להבנת חוויית המשתמש והמיתוג הכולל, התהליך מתבצע באמצעות 3 סבבים (בדרך כלל), ללא הגבלה של כמות השינויים מהלקוח עד לקבלת התוצאה הרצויה של בעל העסק/האתר.

  בעידן הטכנולוגי והמתקדם, ישנה חשיבות רבה בהשפעה של אתר האינטרנט לבעל העסק או הארגון, כאשר האתר הוא למעשה החזית האינטרנטית של הישות, לכן על האתר אחריות רבה להתאמה מרבית עבור הגולשים במטרה להיות ידידותי ואינטראקטיבי למשתמש.

  עיצוב גרפי ותכנון ממשק המשתמש תוך כדי התאמה מלאה לרצון בעל העסק יוצרים אתר ייחודי וחדשני המותאם בו-זמנית לצרכי הלקוח, למנועי החיפוש השונים והתאמה לפלטפורמות ולרזולוציות השונות, אנו שמים דגש על צרכיו של המשתמש כך שחווייתו תהיה ממושכת, מעניינת, אפקטיבית ותביא לרצון לבקר באתר ולקבל ממנו אינפורמציה רלוונטית והמשך לקבלת שירות או רכישת מוצר מבית העסק.

  עיצוב אתרים לעסקים קטנים

  עיצוב אתרים לעסקים קטנים

  כאשר מעצבים אתרים לעסקים קטנים, הרושם של המבקר באתר מרכיב בתוכו עיצוב חזותי המותאם באופן אישי לקהל היעד הרלוונטי תוך כדי שימוש בגורם הוויזואלי החשוב ביותר ביצירת ההנעה לפעולה. חוש הראייה הוא החוש העיקרי שמופעל בעת ביקור באתר ועל כן הרושם הראשוני שיפגוש הלקוח יגרה וימשוך את הלקוח להתעניינות בתוכן האתר.

  חווית משתמש UX

  המבקר באתר הוא מרכז החשיבות לדיראון עולם, כאשר כל הפרמטרים האחרים שנבנים הם למען חוויית גלישה אולטימטיבית שלו. בחוויה זו אנו נכלול עיצוב ייחודי, נגישות, התמצאות באתר בצורה ידידותית וקלה, פונקציונאליות, מהימנות ושילוב של תוכן ערכי.

  כאשר כל הפרמטרים מוצגים בצורה בהירה, הגולש מקבל תחושה כי מידע זה תורם עבורו ומשקף בדיוק את מה שחיפש. דברים אלו מניעים את הגולש לפעולה ויוצרים חוויית ביקור פרודוקטיבית שתביא לרצון המבקר לרכוש את המוצרים או השירות הקיים באתר.

  אתר בעל חווית משמש גבוהה יגרום לגולש לרצות להישאר באתר ויצליח להטמיע בו מסרים ותכנים אותם אנו יוצרים במיומנות רבה. כתוצאה מכך לא רק ששהייתו של המבקר באתר תהיה ממושכת, אלא גם יווצר הרצון לשתף את האתר ברשתות חברתיות דבר שיגדיל את הפוטנציאל של חשיפת בית העסק ללקוחות רבים.

  יחסי המרה

  אנו בלאוס מדיה ואינטראקטיב מעצבים אתרים עם דגש מוגבר על יחסי המרה. יחס המרה הוא היחס בין כמות של גולשים הנכנסים לאתר לבין ביצוע הפעולה שלהם בפועל, יחס זה מאפשר לנו לדעת מהי האפקטיביות של אתר והאם הוא מניע את המבקר בו לפעולה המתבקשת כגון: שיתוף ברשתות החברתיות, השארת פרטים ליצירת קשר, השתתפות במבצע, הצטרפות לניוזלטר ועוד.

  עיצוב אתרים לבעלי עסקים

  עיצוב אתרים בלאוס מדיה ואינטראקטיב

  לאחר שנים של עיצוב אתרים לעסקים, אנחנו כבר יודעים מהם הפרמטרים הנדרשים לעיצוב אתר מקצועי שקורא לפעולה של הגולשים ומגדיל את כמות ההמרות באתר, יש לנו מפרט עיצובי שפותח במהלך השנים אשר מוודא שהאתר יהיה ממיר מרגע עלייתו לאוויר, יש לנו ניסיון רב עיצוב אתרים לעורכי דין, צלמים, חשמלאים ושאר בעלי המקצועות החופשיים שקיימים.

  עיצוב אתרים הוא עסק למקצוענים ולא לחובבנים, הכרת והבנת התחום היא גולת הכותרת אשר תעשה הבדל בין בעל עסק מצליח לבעל עסק כושל, הפוטנציאל האינטרנטי הולך וגודל לכל בעלי העסקים ולכן חשוב מתמיד לבחור בצוות מקצועי שילווה אתכם בתהליך עיצוב אתרים ובנייתו הכוללת עד עלייתו לאוויר.

  בעזרת הכלים הטכנולוגיים הייחודיים שלנו במחלקת העיצוב של לאוס מדיה ואינטראקטיב – חברה לעיצוב אתרים המובילה בישראל, אנו מאפשרים למקסם את הפוטנציאל העסקי ולהניע לפעולה גולשים ומשתמשים בצורה שבה בעל העסק מעוניין להציג באתר האינטרנט ובכך להגדיל את הכנסותיו מהפרסום.

  אהבתם? שתפו על מנת שכולם ידעו!

  להיות לקוחות שלנו כבר ממחר

  קראתם מספיק? אנחנו כאן נעשה הכל עבורך

  הרשמו עכשיו והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים אצלנו