מערכות קידום אתרים בגוגל

מערכות קידום אתרים בגוגל אין ספק שחברתנו השלימה באופן סופי את המהפכה בתחום הקידום שהחלה לא מזמן, בסוף השנה שעברה...
מערכות קידום אתרים בגוגל

מערכות קידום אתרים בגוגל

אין ספק שחברתנו השלימה באופן סופי את המהפכה בתחום הקידום שהחלה לא מזמן, בסוף השנה שעברה עם מערכת הבקרה לקידום אורגני והסתיימה עם השקת של לוח בקרת קידום ממומן (פאנל הפרסום) כאשר שתיהן ביחד מהוות את מערכות קידום אתרים בגוגל ללקוחות חברת לאוס מדיה ואינטראקטיב וסוכנות הפרסום LeoSem – פרסום בגוגל.

מערכות קידום אתרים

מה היתרון הגדול ביותר בשירות הכולל מערכות קידום?

ההבנה והשליטה בתהליך היא מקסימלית, המשתמש במערכות הקידום יודע באופן מובהק מה עשה אתר האינטרנט שלו כל יום וכל דקה, כמה הופעות התקיימו, כמה פעמים הקליקו על המודעה שלו, כמה המרות ושיחות טלפון התבצעו בכל יממה בעזרת התקציב שהפריש למסע הפרסום בגוגל, זה המידע השיווקי החשוב ביותר לכל עסק או ארגון, ללא ספק. 

מערכת קידום אתרים ממומן – פאנל פרסום בגוגל

מערכת פאנל פרסוםהמערכה החדשה והמתקדמת בתחומה שהושקה היום על ידי חברתנו, שואבת נתונים מגוגל ומציגה אותם בצורה ברורה ישירות ממסע הפרסום בצורה נוחה להבנה עבור לקוחות החברה, זהו כלי ייחודי ומהפכני שמשתמש בתוספי מעקב שהוכנו על ידי חברתנו, בעזרת פאנל הפרסום יכול הלקוח לקבל את האינפורמציה המלאה על פעילות הקמפיינים שלו ברשת החיפוש וברשת המדיה של גוגל, המערכת מצטרפת למערכת קידום אורגני שכבר קיימת ללקוחות החברה.

מערכת קידום אתרים אורגני – לוח הבקרה

המערכת, שהושקה רק לפני שנה וחוללה מהפכה בתחום הקידום בישראל, מתעדת כל חלק בתהליך הקידום האורגני בגוגל, מרגע התחלת קידום מילות המפתח בסוף תוצאות החיפוש ועד הגעת מילות המפתח לעמוד הראשון בגוגל, ניתן להפיק ולהדפיס דוחות בלחיצת כפתור כמו בכל מערכות קידום אתרים הקיימות בחברה.

העלויות הנלוות עבור מערכות קידום אתרים של חברת לאוס מדיה ואינטראקטיב

ללא עלות כלל! לקוחות החברה שרכשו את שירותי קידום אתרים נהנים ממערכות הקידום ללא עלות כחלק מהשירות עצמו! שירותי הקידום מתחלים לקידום אורגני (seo) וניהול קמפיין ממומן (ppc) המתבצע על ידי 2 מחלקות שונות, בכל אחד מהשירותים מקבל הלקוח מערכת ייחודית וחדשנית בחינם!

 

מערכות קידום אתרים

מערכות קידום אתרים בגוגל – המהפכה כבר כאן!

הדבר החשוב ביותר לכל בעל עסק בישראל הוא בקרה מלאה על תוצאות הפרסום והשיווק של העסק שלו, כל ארגון רוצה לדעת מה הכסף שלו עשה, בדיוק מהסיבה הזה תהליך קידום אתרים מתבצע באופן מושלם רק עם מערכות קידום אתרים שפותחו לאחר ניסיון ומחשבה רבה במטרה לשפר את חווית השירות של לקוחותינו.

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!