Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  מספר וירטואלי

  מדידת שיחות באמצעות מספר וירטואלי לעסק

  מספר טלפון וירטואלי לעסקים

  מספר וירטואלי הוא אחד הטרנדים הגדולים ביותר של השנים האחרונות בתחום התקשורת והטלפוניה לעסקים, מספרים אלה עושים שימוש בטכנולוגיות תקשורת מתקדמות ומאפשרות לנו ליהנות ממספרים שהם למעשה קווי טלפון בפני עצמם, ללא צורך בהתקנה של תשתית פיזית בעסק (או באופן פרטי) והתקשרות למספרים הללו מובילים את המתקשר למעשה למספרי הטלפון הרגילים המקושרים לאותם מספרים וירטואליים. כך למעשה אדם פרטי, או טלפונים בבית עסק, יכולים לעשות שימוש במספר "מדומה" שכאשר מתקשרים אליו הם מקבלים את השיחה במכשיר הסלולר או הטלפון הפרטיים אולם מבלי לחשוף את המספר האמיתי שלהם. כך אנשים יכולים לשמור על פרטיותם ועדיין לקבל שיחות עסקיות וכמובן שמלבד נושא הפרטיות יש למספרים וירטואליים עוד הרבה מאוד יתרונות שנסקור כעת.

  ראשית – מספרים וירטואליים – לפרטיים או לעסקים?

  חשוב לציין כי מספר וירטואלי יכול לשמש גם אדם פרטי המעוניין לשמור על פרטיותו ולספק לאנשים חיצוניים מספר וירטואלי נניח ורק למשפחתו או לקרוביו לספק את המספר האמיתי לו. למרות זאת מספרים וירטואליים יהיו בדרך כלל נפוצים יותר בתחום העסקי.

  אילו עסקים יכולים להפיק את המיטב ממספרים וירטואליים?

  כמעט כל עסק היום יכול לעשות שימוש במספר וירטואלי וזה יפיק לו הטבות שונות. ניתן יהיה לבצע מעקב אחר השיחות, לשמוע את ההקלטות, לנתב אותן למספרי סלולר הזמינים במקומות שונים גם אם אינכם נמצאים במשרד, תוכלו לחבר מספר מספרים למכשיר אחד במידת הצורך ועוד. בשל ההתייעלות הטכנולוגית תוכלו לא רק לשמור על פרטיות או לשפר את השירות עבור הלקוחות שלכם אלא גם להיות זמינים יותר עבורם ולמקסם את הרווחים בעסק שלכם.

  מספר טלפון וירטואלי לעסקים – כיצד הוא נראה?

  מספר הטלפון יכול להיראות כמספר רגיל לכל דבר. הוא יכול להיות עם קידומת מסוימת המאפיינת את הספק שלכם ועוד. מבחינתכם ומבחינת הקהל שלכם מדובר במספר טלפון רגיל לחלוטין אשר הלקוחות פשוט אינם יודעים כי הוא מנותב למספר הרגיל של העסק. לדוגמה: נניח שיש מסעדה שמספקת משלוחים והיא מפרסמת את עצמה ב5 אינדקסים שונים. הטלפון של העסק יהיה מספר הטלפון המקורי של העסק. נקרא לו X לצורך הדוגמה. כעת המסעדה מקבלת טלפונים עם הזמנות למשלוחים אך רוצה לדעת מאיזה אינדקס הלקוחות הגיעו שכן כך היא תדע איזה ערוץ פרסום עובד עבורה יותר טוב ובמה שווה לה להשקיע ואיזה ערוץ עובד עבורה פחות טוב. כל מסעדה תקבל מספר וירטואלי כאשר כל המספרים יפנו לאותו מספר טלפון X של העסק אולם בעל העסק יוכל לקבל דוחות ומעקבים אודות המקור ממנו הגיעה השיחה. כלומר מאיזה אינדקס הגיעה השיחה ולקבל אפילו דוחות תקופתיים (כמו למשל דוח חודשי) בנושא.

  היתרונות הרבים של מספר טלפון וירטואלי:

  • מעקב אחר שיחות – האפשרות לעקוב אחר שיחות הוא דבר חשוב מאוד לכל עסק. יהיה לכם מדד לגבי מהיכן השיחה הגיעה וכן תוכלו לבצע מעקבים נוספים ולאגור נתונים אודות השיחות בעסק שלכם, בין אם אלה השיחות שלכם או של העובדים שלכם עם הלקוחות. לדוגמה: זמן השיחה, כמה זמן עובר עד שהלקוח מקבל מענה בממוצע? שיחות שלא נענו (וגם שיחות שנענו) ועוד.
  • הקלטת שיחות – מכירים את המשפט המפורסם שיש כמעט בכל תא קולי – "השיחות מוקלטות לצרכי בקרה ושיפור השירות"? אז בדיוק כאן נכנסת האופציה שלכם להקליט את השיחות שלכם עם הלקוחות ובין העובדים שלכם ללקוחות. כך תוכלו מפעם לפעם להאזין לשיחות, להעיר לעובדים, להדריך אותם, לשפר את הביצועים והשירות ועל הדרך ההקלטות הללו גם יכולות להישמר כראייה משפטית במקרים רבים.
  • מוסיקה בהמתנה – תוכלו להוסיף ג'ינגל נחמד לעסק לצרכי מיתוג והפחתת המתחים והלחצים של לקוחות הממתינים למענה.
  • תוכלו לחבר מספר מספרים וירטואליים לקו אחד – כדוגמת המסעדה והמספרים מהאינדקסים השונים שפירטנו קודם לכן. באותה מידע בית עסק המשתמש בכמה טכניקות פרסום יוכל להגיע מהיכן הגיעו הלידים: מדף הפייסבוק, מאתר החברה, מהקידום הממומן בגוגל, מאינסטגרם, מיוטיוב וכו'.
  • התממשקות לכלים שונים – כמו למשל גיבוי התכנים בענן, כלים המייצאים דוחות מפורטים ומסודרים יותר ושולחים לנו אותם באופן אוטומטי במייל, מערכות CRM לניהול לקוחות ותיעוד השיחות והפעילות מול הלקוחות ועוד.

  מה חשוב לבדוק לפני?

  כאשר אנו באים לבחור ספק ליצירת מספר וירטואלי לעסק חשוב לבדוק מספר דברים. ראשית האם יש גיבוי ואבטחה של התכנים? כלומר היכן מגובים כל השיחות וכל הנתונים? האם מדובר בשרת חיצוני? האם האחסון מאובטח מספיק? כידוע כיום יש גורמים עוינים רבים המחפשים לדלות מידע על לקוחות ועל ישראלים בכלל. האם ניתן לבצע שינויים במספרים בקלות וביעילות? האם ישנה מערכת מסודרת ממנה נוכל לנהל את הכול? האם ניתן לחבר את המספרים והמשתמש שלי לכלים שונים כמו מערכת CRM? וכו'.

  מהו מספר וירטואלי לעסק?

  מספר טלפון שנראה רגיל לחלוטין רק שניתן על ידי ספק חיצוני והוא אינו מצריך תקשורת פיזית בעסק. המספר מנתב את המתקשר למספר אמיתי מבלי שהמתקשר ידע מהו המספר האמיתי וכך ניתן לשמור על פרטיות מצד אחד ולבצע מעקבים ולאסוף נתונים מצד שני.

  כיצד ניתן לייצר מספרים וירטואליים לעסק שלנו?

  פונים אלינו לקבלת השירות, מקבלים הדרכה קצרה בהתאמה לצרכי העסק שלכם ומתחילים להשתמש במספרים החדשים, מפרסמים אותם (באתר או בקמפיינים במרחבי האינטרנט) במקום את המספר האמיתי אליו מנותבות השיחות שלכם כיום.

  כמה עולה מספר וירטואלי לעסק?

  העלות עשויה להשתנות בהתאם למה כלול בשירות עצמו (התראות ב SMS על כל שיחה נכנסת לדוגמא) בכמות המספרים הווירטואליים שרוכשים, נשמח לאפיין את הצורך שלכם ולעמוד לשירותכם שרכישת מספר וירטואלי לעסק שלכם ולספק במקביל עוד שירותים נוספים עבורכם.

  אהבתם? שתפו על מנת שכולם ידעו!

  להיות לקוחות שלנו כבר ממחר

  קראתם מספיק? אנחנו כאן נעשה הכל עבורך

  הרשמו עכשיו והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים אצלנו