אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  מיתוג העסק

  להנות ממבחר מידע על עולם שלם לקדם את העסק שלך

  לאוס מדיה ואינטראקטיב מביאה לעסק שלך את המיתוג המנצח שיתאר בדיוק את המסר אותו תרצה להעביר לקהל הלקוחות שלך, אנו נדגיש את הייחודיות שלך על פני המתחרים הרבים הקיימים בשוק.

  בכל חברה ניתן לראות מותג בין אם מדובר בעסק קטן או גדול. המותג שלהם בהכרח מתקשר לכל האספקטים שבהם החברה פועלת: לאסטרטגיה השיווקית של העסק, לכמות הלקוחות המצטרפים ולהכנסות השוטפות.

  לאוס מדיה ואינטראקטיב תלווה אתכם לכל אורך תהליך המיתוג העסקי, אשר יהיה אפקטיבי, יעיל ויגדיל את קהל הלקוחות שלכם באופן משמעותי. ביחד איתכם לאחר בירור של קונספט החברה, מיהו קהל היעד, מהן המטרות העיסקיות, הייחודיות שלך על פני המתחרים וכו'.

  נייצר זהות וויזואליות עסקית המתחברת ללקוחותיכם הקיימים וללקוחות הפוטנציאליים העתידים להגיע. הזהות תשקף בצורה אופטימלית את המהות העסקית והייחודיות שלך על פני המתחרים.

  מה קורה בתהליך מיתוג העסק?

  אנו נערוך היכרות עם בית העסק כדי לקבל תמונה בהירה יותר לגבי זהותם של האנשים העומדים מאחורי העסק, נטמיע את המידע שנצבר מבית העסק, נבדוק מה מניע את החברה, מהן המטרות העיסקיות, מיהו קהל היעד ולאחר מכן נבדוק מיהם המתחרים שלך.

  נאסוף כמה שיותר מידע ולבסוף נבצע עיבוד של כל הידע הנ"ל.

  בתום התהליך נתמצת את המהות העסקית לכדי ביטוי וויזואלי שישקף המסר אותו תרצה לשדר לקהל שלך.

  לאוס מדיה ואינטראקטיב תשתמש בידע מקצועי, שיווקי וקריאטבי היודע לקרוא את השוק ולהתאים לבית העסק את המיתוג הייחודי לו. אנו נדאג לכך שהעברת המסר תתבצע בדיוק ויצירתיות.

  על מנת להגיע לתוצר האופטימלי במיתוג העסק, אנו נבצע חקירה מעמיקה. בתום התהליך נציג בפניכם את האופציות המנצחות של מיתוג העסק, מלוות בעיצובים גרפיים קריאטיביים כך תוכל לבחור את העיצוב מתאים ביותר לעסק שלך.

  לאחר בחירת המיתוג המתאים, נבחר אלמנטים עיצוביים רבים נוספים הקשורים להתנהלות היומיומית של בית העסק, כמו עטים, מסמכים, רכבים וכו'.

  כל זאת ייצור תדמית של חברה שהנראות שלה בולטת ומדגישה את היתרונות הקיימים בה על פני חברות אחרות הקיימות בשוק.

  הנוסחה המנצחת!

  לאוס מדיה ואינטראקטיב מתמחה בתחום המיתוג העסקי ומאחוריה שנים של ניסיון של חקירת השוק והתאמה מדוייקת של המיתוג המנצח ביותר.

  אהבתם? שתפו על מנת שכולם ידעו!

  להיות לקוחות שלנו כבר ממחר

  קראתם מספיק? אנחנו כאן נעשה הכל עבורך

  הרשמו עכשיו והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים אצלנו