אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  לדעת כל מושג מילון המונחים של לאוס

  התקפת מניעת שירות מבוזרת – ddos attack – distributed denial of service attack

  התקפת מניעת שירות מבוזרת – ddos attack – distributed denial of service attack מתקפה של האקרים אשר נועדה למנוע שירות כלשהו. המתקפה מתבצעת בדרך כלל על שרתי החברה, תוך גרימת נזק לאחד ממשאביה – מעבד, זיכרון ועוד. המתקפה משביתה את השירותים של החברה ובכך עלולה לגרום לנזקים כלכליים רבים ולפגיעה בתדמיתה. התקפת DDOS היא בדרך כלל התקפה מאסיבית על מספר גדול של מחשבים או שרתים המגיעה מכתובות IP  רבות.

  מתקפת DDOS מתחלקת לכמה סוגים:

  • התקפות רוחב פס – מבוצעות בדרך כלל על פרוטוקולי התקשורת UDP או ICMP. מטרתו של ההאקר היא לסיים את רוחב הפס של החברה המרוחקת.
  • התקפות אשר מבוססות על פרוטוקולים – במסגרת המתקפה הזו צורכים ההאקרים משאבים פיזיים מהמחשב, דוגמת מעבד או זיכרון מחשב. מטרתה העיקרית של המתקפה היא למנוע מהשרת של החברה להתמודד עם עומסים וחיבורים חדשים.
  • התקפות ברמה של האפליקציה – מתקפות של תוכנות זדוניות דוגמת Zero Day DDoS . המתקפה מתבצעת על ידי שליחת בקשות תמימות לכאורה למשתמשים, כאשר בעצם בקשות אלה נועדו להפיל את השרת.
  • התקפה על תצורת הרשת – התוקף יכול להשיג שליטה על הנתבים או לנצל חולשות של DNS.

  קיימות סיבות רבות ושונות להתקפות מניעת שירות מבוזרת. ההתקפה יכולה להיות שעשוע בלבד, פעולת פשיעה מכוונת או אפילו פעולת טרור, בייחוד אם שתי מדינות נמצאות במצב של מלחמה.

  התקפת מניעת שירות מבוזרת - ddos attack – distributed denial of service attack

  תן למקצוענים שלנו לקדם את העסק שלך כבר היום

  מחפש מומחה לעסק שלך בנושא שחפשת? אנחנו כאן