אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  לדעת כל מושג מילון המונחים של לאוס

  אינטגרציה – Integration

  מה זה אינטגרציה?

  אם שמעתם לאחרונה את המילה אינטגרציה בהקשר של עסקים אתם יכולים להבין כי מילה זו בעלת משמעות יתרה כיום בתחום העסקי והטכנולוגי. למה היא קשורה בתחום העסקי? מהם היתרונות והחסרונות שלה? מה מאפיין אינטגרציה ומתי נעשה בה שימוש? לאילו עסקים זה מתאים? על שאלות אלה ועוד ננסה לענות בכתבה זו. תנסו לעקוב 🙂

  ראשית – מהי אינטגרציה?

  הפירוש הפשוט ביותר שנוכל לתת לכם לאינטגרציה הוא שאינטגרציה היא שילוב של מערכות שונות ליצירת מערכת אחת יחידה. למעשה בעולם מערכות המחשוב, הטכנולוגיה והעסקים מדובר למעשה במיזוג מידע וחומרים שונים בין כלים ותוכנות שונות לכדי יצירת תוכנה ותבנית ארגונית אחת אחידה הכוללת את כל מכלול התכונות שנעשה בהן שימוש. בין הכלים שמספקים היום שירותי אוטומציה ואינטגרציה ניתן למצוא את זאפיר וגם את אינטגרומט.

  החשיבות של אינטגרציה במערכות מחשוב בעסקים:

  מערכות מחשוב והיוצרים שלהם שוקדים כל הזמן בהתפתחות טכנולוגית וחידושים שונים. מערכות המחשוב הללו מעבירות מידע בין המערכות השונות ליצירת סביבת עבודה אחידה ומקצועית יותר, מתקדמת יותר ובעלת ערך רב יותר עבור העסק, הלקוחות וכל מי שמעורב כלפי פנים וכלפי חוץ בארגון. זוהי הסיבה מדוע הארגון משקיע המון משאבים במערכות מידע אלו ובשילוב המערכות הללו (אינטגרציה) ליצירת סביבת העבודה הטובה ביותר בעסק. בסביבה הדיגיטלית שבה רוב העולם מתנהל כיום השילוב בין המערכות השונות הנו חשוב ואף קריטי לשיפור תהליכי העבודה בארגון.

  מהן המטרות של תהליך האינטגרציה?

  אלה ככל הנראה יהיו להעלות את רמת השליטה הניהולית בארגון, לשפר את יכולות הבקרה וניטור המידע ממקום למקום, לייעל את התהליכים הפנים ארגוניים ולמצוא באופן מקסימלי את כל המשאבים הטכנולוגיים וגם האנושיים העומדים לטובת הארגון. כמו כן אינטגרציה זו תורמת גם בהיבט החוץ ארגוני בהתנהלות מול לקוחות, ביצירת יתרון מול המתחרים שלנו, במתן שירות לקוחות ותמיכה, בשיפור האסטרטגיות הארגוניות ועוד.

  האם האינטגרציה דורשת שינוי פעילות מצד העובדים?

  האינטגרציה בין המערכות השונות יכולה ליעל את תהליכי העבודה בעסק ולספק יתרונות רבים נוספים אולם מדובר כעת בסביבת עבודה מקיפה וגדולה יותר עבור העובדים בעסק. חלקם יצטרכו ללמוד לשלב הרגלים חדשים בהתנהלות היומיומית שלהם, חלקם יצטרכו להסתגל לשינויים מסוימים בתהליך העבודה שלהם וחלק מהעובדים כלל לא ירגישו את השינוי בביצוע העבודה היומיומית שלהם.

  לסיכום, אינטגרציה היא שילוב של מערכות שונות ליצירת סביבת עבודה אחידה וטובה יותר. בעולם בו הטכנולוגיה שולטת ומתקדמת בקצב מהיר חשוב מאוד לסנכרן מידע, ידע ודברים נוספים בין המערכות השונות ליצירת תהליכים ופעילות יעילים יותר בארגון. עסקים רבים עושים שימוש באינספור מערכות שונות, לרבות מערכות הצורכות, מנהלות ומנטרות מידע ממקום אחד לאחר ובמחשבי החברה. האינטגרציה (שילוב) בין המערכות הללו במידע שעובר ביניהן מסייע בשיפור והתייעלות העבודה, בשיפור ההתנהלות מול הלקוחות, שיפור ביצועי העובדים, שיפור והתייעלות של ניהול, מעקב ובקרה של מידע בעסק, הפקת דוחות סטטיסטיים מעמיקים, מפורטים ומדויקים יותר ועוד.

  תן למקצוענים שלנו לקדם את העסק שלך כבר היום

  מחפש מומחה לעסק שלך בנושא שחפשת? אנחנו כאן