אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  לדעת כל מושג מילון המונחים של לאוס

  שורטפיקסל – ShortPixel

  כאשר מקדמים את האתר, עלולים להיתקל בפרדוקס מסוים: כדי להביא יותר גולשים, אתם צריכים להוסיף תמונות ולדאוג לנראות האתר. מצד שני, עודף תמונות עלול להאט את האתר באופן משמעותי, ואם זמן הטעינה של האתר עולה על 2-3 שניות, הגולשים פשוט יינטשו אותו. אחד הכלים שיכולים לפתור את הבעיה הזו הוא ShortPixel, תוסף לכיווץ תמונות של וורדפרס. זהו תוסף חינמי המאפשר לבצע אופטימיזציה לתמונות, אך ניתן להשתמש בגרסה המשודרגת שלו המוצעת לכם בתשלום.

  ShortPixel פועל במודול API, כלומר יש צורך לפתוח חשבון, להירשם לתוסף ורק לאחר מכן להשתמש בו. אם בוחרים להשתמש בו בחינם, ניתן לכווץ כ-100 תמונות. כך שהתוסף יכול להתאים לאתר סטנדרטי. אך אם יש לכם אתר צלמים, לדוגמה, ניתן לשלם כ-5 דולר בחודש עבור כיווץ של 5,000 תמונות. כמו כן ניתן לבחור אם לשלם מדי חודש בחודשו או מדי שימוש באמצעות שירות Pay  as you Go. ה-ShortPixel הוא תוסף נוח לעבודה, וניתן לכווץ באמצעותו תמונות במהירות ובקלות. הוא מבצע את הכיווץ הרצוי לשיפור מהירות האתר מבלי לפגוע באיכות של התמונה.

  מעבר לכך, עוד לפני שאתם מתחילים להשתמש בתוסף, אתם יכולים לראות איך הוא עובד בפועל. האתר של וורדפרס מפנה אתכם לקישור שבו תוכלו להעלות תמונה, לכווץ אותה ולבחון את האיכות שלה לאחר הכיווץ. תוכנת הדמו תיתן לכם מידע מקדים לגבי השימוש בתוסף.

  שורטפיקסל - ShortPixel plugin

  תן למקצוענים שלנו לקדם את העסק שלך כבר היום

  מחפש מומחה לעסק שלך בנושא שחפשת? אנחנו כאן