אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  לדעת כל מושג מילון המונחים של לאוס

  שופיפיי – Shopify

  שופיפיי – Shopify חברה קנדית למסחר אלקטרוני אשר מפתחת פלטפורמות עבור חנויות אלקטרוניות. היום גם בעלי חנויות פיזיות מבינים שאי אפשר להתקדם ולהתפתח ללא חנות אינטרנטית, ולכן הם מעוניינים להרחיב את הפעילות שלהם גם לתחום זה. קיימים, כמובן, בעלי עסקים אשר מעוניינים בפלטפורמה אינטרנטית בלבד לצורך מכירות.

  מי שמחליט לבנות את החנות בשופיפיי נהנה מכמה יתרונות. ראשית, ככל פלטפורמה אינטרנטית, שופיפיי מרחיבה את הפעילות העסקית. שנית, היא חוסכת בעלויות הגבוהות המוצעות על ידי פלטפורמות אינטרנטיות אחרות. שלישית, היא מאפשרת לבעל העסק לעשות בחנות האינטרנטית ככל העולה על רוחו, והוא אינו תלוי בשירות חיצוני אשר עלול לסגור את החשבון של בעל החנות. ולבסוף, שופיפיי מאפשרת להגדיל את המכירות באופן משמעותי.

  בונים חנות בשופיפיי בכמה שלבים:

  • נרשמים לשופיפיי – בשלב הראשוני נכנסים לאתר ורושמים את כל הפרטים הרלוונטיים. לאחר מכן תעברו הדרכה לגביי בניית האתר שלכם. שופיפיי מלווה אתכם שלב אחר שלב באמצעות הסברים מפורטים.
  • שלב העיצוב – ברגע שיש לכם גישה לאתר, אתם יכולים לעצב את החנות שלכם. אם אתם נמצאים בתחילת הדרך, השתדלו לשמור על עיצוב ברור ופשוט אשר לא יבלבל אתכם או את הגולשים.
  • מעלים את המוצרים – בשופיפיי יש הדרכה מאורגנת אשר מסבירה לכם כיצד להעלות את המוצרים לחנות שלכם. כמו כן, אם המוצרים קיימים באיביי, תוכלו להעביר אותם באופן אוטומטי.
  • בוחרים תכנית – אם אתם סוחרים במסגרת שופיפיי, עליכם לבחור תכנית, כלומר – כמה תצטרכו לשלם לחודש עבור תחזוקת החנות. אם אתם חדשים בתחום, כדאי לבחור בתכנית הזולה ביותר ואט אט לצבור ניסיון ולהתקדם לתכניות מורכבות יותר.
  • לבחור שם – בחרו שם קליט ופשוט לאתר שלכם. כתובת ארוכה מדיי עלולה לסרבל את העניינים ולהקשות על הלקוחות שלכם למצוא אתכם.
  • אל תפסיקו ללמוד – גם לאחר שיצרתם בהצלחה חשבון בשופיפיי ויש לכם חנות פעילה, חשוב להמשיך וללמוד על היכולות שלה עד כמה ניתן. מומלץ גם לעקוב אחר העדכונים השוטפים ולאשר אותם בעת הצורך.

  בניית חנות אלקטרונית במסגרת שופיפיי מתאימה לכל סוגי החנויות באשר הן. אלה יכולות להיות חנויות מתחום הטקסטיל והאופנה, המזון, מתנות ועוד.

  שופיפיי – Shopify

  תן למקצוענים שלנו לקדם את העסק שלך כבר היום

  מחפש מומחה לעסק שלך בנושא שחפשת? אנחנו כאן