אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  לדעת כל מושג מילון המונחים של לאוס

  שואוריל – ShowReel

  מה זה שואוריל (ShowReel)

  שואוריל הוא מעין סרטון פרסומת המיועד לקידום עסק או אדם מסוים. כך למשל שחקני כדורגל משתמשים בקלטת ביצועים שלהם להראות אותם לסקאוטים, שחקני קולנוע ותיאטרון מראים קלטת עם קטעי משחק שלהם מסרטים ו/או הצגות שהשתתפו בהם כדי להציג את המנעדים השונים בהם הם מתמחים והז'אנרים שבהם הם יכולים לשחק היטב ועוד. בעולם השיווק הדיגיטלי עצמאיים ובעלי עסקים שונים יכולים להכין סרטון שואוריל כדי לקדם את העסק שלהם, להציג לגולשים באתר שלכם את היכולות שלהם ובכך למעשה לשווק את השירות שלהם. לדוגמה: קוסמים, ליצנים, סטנדאפיסטים ואפילו אינסטלטורים, מנעולנים ואחרים יכולים לעשות סרטונים שכאלה לצרכי שיווק ומכירה.

  מבנה הסרטון הרצוי:

  בעולם השיווק יש קונספט מסוים שבו סרטון שואוריל צריך להיבנות אולם תמיד ניתן לזוז מעט לכאן או לכאן כדי לבצע התאמות הקשורות בעסק. ההמלצה היא לסרטונים קצרים של דקה-דקה וחצי לכל היותר, אם כי במקרים מסוימים גם בפחות מכך אפשר להציג היטב את שירותי העסק ולהעביר את המסר. כמו בכל פרסומת שתצפו בה באינטרנט או בטלוויזיה החצי דקה הראשונה תהיה החשובה ביותר וכדאי להכניס אליה את החומרים הטובים ביותר כדי לגרום לגולש להמשיך לצפות. המטרה היא לייצר קליפ קצר עם היכולות של העצמאי/של העסק ולשווק אותם.

  מי עושה עריכת שואוריל?

  חשוב מאוד שרק משרד פרסום מקצועי ו/או עורך ווידיאו מקצועי עם הבנה בשיווק יערכו את הסרטון. יש כמה סיבות לכך והראשונה שבהן היא שעורך הסרטון יהיה בעל דעה אובייקטיבית ומקצועית יותר לגבי התכנים העדיפים לשילוב בסרטון, מתי לחתוך אותם ואילו מעברים יש לעשות בין הסרטונים. בעוד השחקן או העצמאי עצמו יכול לשלב רגש בבחירת הסרטונים הרי שדעה אובייקטיבית מקצועית תהיה חשובה יותר כאן. מעבר לכך הרי שעורך ווידיאו מקצועי ישלוט בתוכנות העריכה שלו ובעל ניסיון בהפקת סרטונים שכאלה, שילוב אפקטים ועוד. 

  תן למקצוענים שלנו לקדם את העסק שלך כבר היום

  מחפש מומחה לעסק שלך בנושא שחפשת? אנחנו כאן