אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  לדעת כל מושג מילון המונחים של לאוס

  סנאפצ'ט – Snapchat

  בעבר יום צילומים היה יום של חג. משפחות רבות היו לובשות את מיטב בגדיהן והולכות אל הצלם שהיה מפיק תמונות שהיו מלוות את בני המשפחה לאורך הדורות. מאז השתכללנו מעט יותר והיום לכל אחד מאתנו יש מצלמה בתוך הטלפון הנייד.

  בימינו צעירים רבים אוהבים לשתף תמונות ברשתות מובילות כמו אינסטגרם או פייסבוק. אחד הכלים שמאפשרים להם לעשות זאת הוא הסנאפצ'ט. זוהי אפליקציה מיוחדת שנועדה לשיתוף תמונות, והיא מאפשרת לבצע עריכות קטנות לתמונות" הוספת קטעי וידאו, ציורים מצחיקים (קרניים, משקפיים, שיניים בולטות) ומגוון רחב של עיצובים. אחת התכונות המיוחדות יותר של האפליקציה היא שניתן להציג את תמונות הסנאפצ'ט לזמן קצר, ולאחר מכן הן נמחקות מעצמן. המשתמש יכול להגדיר את פרק הזמן שבו ייראו התמונות למשתמשים האחרים. כמו כן, ניתן לקבל מידע על התמונה – השעה שבה היא הועלתה או מזג האוויר הנוכחי.

  מנווטים באפליקציה סנאפצ'ט

  אם פותחים את אפליקציית הסנאפצ'ט נכנסים ישר לאופציית הצילום. תוכלו להשתמש בשני האייקונים שלמטה שהאחד מהם יציג לכם את רשימת אנשי הקשר שלכם והשני יביא למסך העדכונים שבהם אתם יכולים לצפות בתמונות סנאפצ'ט שעשו חבריכם. כדי לשלוח תמונות, יש צורך להיכנס תחילה למסך הצילום. כאן אתם יכולים לבחור אם לצלם תמונה (לחיצה קצרה), סרטון וידאו (לחיצה ארוכה) או לייבא תמונות מהמכשיר שלכם. לאחר שצילמתם תמונה, תוכלו להוסיף לה את העיצוב המתאים – טקסט, איור וכדומה, להגדיר את זמן ההופעה של התמונה ולהעלות אותה.

  סנאפצ'ט – Snapchat

  תן למקצוענים שלנו לקדם את העסק שלך כבר היום

  מחפש מומחה לעסק שלך בנושא שחפשת? אנחנו כאן