אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  לדעת כל מושג מילון המונחים של לאוס

  נוירומרקטינג – Neuromarketing

  נוירומרקטינג הוא מונח בתחום השיווק המקדם מחקרים וממצאים בשילוב שבין תחומי הנוירופסיכולוגיה והשיווק. הרעיון מאחורי המחקרים היא להבין טוב יותר את קבלת ההחלטות של צרכנים על ידי סקירה ובחינה של מדדים עצביים וגופניים שונים תוך כדי שאנו מבצעים פעולה של רכישה או קבלת החלטה בנוגע לרכישה. במילים אחרות – כיצד המוח שלנו עובד כאשר אנו מקבלים החלטות צרכניות. 

  המוח הצרכני שלנו פועל באמצעות 2 מערכות עיקריות:

  ההנחה הבסיסית היא שהמוח שלנו מפעיל 2 מערכות עיקריות כאשר אנו באים לקבל החלטה צרכנית. המערכת הראשונה היא מערכת חשיבה מיידית. כלומר כזו שפועלת ללא מודע אלא מקבלת החלטות מהירות, בצורה אינסטינקטיבית ואפילו רגשית. המערכת חוסכת אנרגיות למוח בנוגע לקבלת החלטות מסוימות ולעתים רבות ההחלטות כבר מתקבלות במערכת זו עוד לפני שהחלטנו בפועל מה לעשות. המערכת השנייה היא מערכת רציונאלית יותר, כזו ששוקלת נתונים לפני קבלת ההחלטה ונקראת גם המערכת המודעת. מכיוון שהמוח שלנו מעדיף להשתמש במערכת הראשונה כדי לחסוך באנרגיות ולהפעיל את המערכת השנייה רק כשבאמת צריך להפעיל שיקול דעת, הרי שהמערכת הראשונה היא זו שמקבלת את רוב ההחלטות בפועל כאשר המערכת השנייה לרוב רק פועלת כדי להצדיק את ההחלטות שכבר התקבלו.

  איך נוירומרקטינג קשור לשיווק הדיגיטלי?

  מחקרים רבים שנעשו בתחום הוכיחו את הטענות הללו ולכן זה נדמה שרוב האנשים בעולם אם לא כולם מקבלים את רוב ההחלטות הצרכניות שלהם נטו מתוך רגש, פזיזות, החלטות נמהרות ואינסטינקטיביות. מכיוון שהפסיכולוגיה היא חלק חשוב בכל הקשור לשיווק בכלל ולשיווק הדיגיטלי בפרט, נתונים אלו עוזרים לנו בבניית תשתיות השיווק הדיגיטליות וכן בבניית אסטרטגיית השיווק שלנו כדי להביא לקוחות חדשים לעסק, למכור להם באמצעות האינטרנט ולהבין טוב יותר מה מניע אותם. אם תחברו את הידע הזה לתחום שלכם תוכלו לסלול לעצמכם את דרך המלך לבניית מסנן שיווקי יעיל ואיכותי שיקדם את העסק שלכם ויביא קהל לקוחות חדש אליו.

  תן למקצוענים שלנו לקדם את העסק שלך כבר היום

  מחפש מומחה לעסק שלך בנושא שחפשת? אנחנו כאן