אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  לדעת כל מושג מילון המונחים של לאוס

  מיילצ'ימפ – mailchimp

  מיילצ'ימפ הנה מערכת מתקדמת הכוללת מגוון כלים טכנולוגיים לשיווק, פרסום, ניהול רשימות תפוצה ואנליטיקס. המערכת הנה מערכת בינלאומית ואחת הפופולריות ביותר בעולם. אפשר לחבר אותה בקלות לאתר של בעל העסק בהתאם לכלי שאתם עושים בו שימוש ואם האתר שלכם מבוסס וורדפרס יש לכם אפילו תוספים של מיילצ'ימפ שתוכלו להשתמש בהם כדי לבצע את האינטגרציה אפילו ביתר קלות. המערכת התחילה את דרכה כמערכת רשימת תפוצה אך התפתחה המון לאורך השנים וכיום נחשבת לאחת הפופולריות ביותר בעולם עם שירות לקוחות שזכה לשבחים, פרחים ועיטורים רבים.

  הכלים השונים במערכת מיילצ'ימפ:

  תוכלו לבנות ולנהל רשימת תפוצה משלכם. ליהנות מתבניות שונות לדפי נחיתה, למיילים לצרכי דיוור לרשימת התפוצה שלכם ועוד. המערכת כוללת כלים ומערכת CRM לניהול הלקוחות בעסק שלכם, כלים לקידום ופרסום קמפיינים ברשתות החברתיות וכן כלים לביצוע מעקבים, איסוף מידע וניתוח נתונים.

  על החבילות במערכת מיילצ'ימפ:

  יש 4 חבילות אפשריות במערכת: החבילה הראשונה מאפשרת לכם גישה חינמית להתנסות במערכת עם מספר כלים בסיסיים. החבילה הבאה תעלה לכם החל מ10 דולר בחודש ותכלול פונקציות כמו מספר ערוצי שיווק, כל תבניות המיילים המוכנות במערכת, כלי לבדיקת A/B טסטינג, אפשרות למיתוג אישי של הקמפיינים שלכם ותמיכה 24/7. החבילה הבאה תהיה החל מ 15 דולר בחודש ובהתאם לכלים השונים שאתם צריכים, לגודל הרשימה שלכם וכו'. היא כוללת עוד מספר אפשרויות מגוונות כמו קמפיין מודעות עם רימרקטינג, בניית תבניות מותאמות אישית, בניית משפך שיווקי ואינטגרציה בין הכלים השונים במערכת, מידע מתקדם על פעילות הגולשים שלכם ועוד. החבילה האחרונה היא לחברות גדולות יותר ועולה החל מ300 דולר בחודש וכוללת עוד מגוון פונקציות מתקדמות שכדאי לקרוא עליהן יותר באתר שלהם.

  תן למקצוענים שלנו לקדם את העסק שלך כבר היום

  מחפש מומחה לעסק שלך בנושא שחפשת? אנחנו כאן