אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  לדעת כל מושג מילון המונחים של לאוס

  מג'נטו – Magento

  מג'נטו – Magento פלטפורמת מסחר בקוד פתוח אשר בנויה על שפת התכנות PHP. זאת אומרת שלמעשה כל מתכנת, מפתח ובעל אתר יכול להשתמש בפלטפורמה ולהתאימה לצרכיו האישיים, בהתאם לאופי העסק. למג'נטו קהילת מפתחים תומכת וגם שורה ארוכה של תוספים איכותיים שניתן להוריד כדי לשדרג את האתר והחנות האינטרנטית.

  ההתקנה של מג'נטו פשוטה ומהירה, בייחוד עבור משתמשים שהתקינו בעבר מערכות כמו וורדפרס – המערכת לניהול תוכן באתר. על מנת להתקין את מג'נטו יש צורך להשתמש במחשב אשר יכול להריץ קוד PHP (לצורך העניין, זה יכול להיות גם Windows) ו-MySQL. לאחר התקנת המערכת ניתן כבר להשתמש בה, אבל על מנת לשפר את הביצועים, מומלץ לקרוא מדריכים חינמיים בתחום הנמצאים ברשת בשפע.

  מג'נטו מספקת למשתמשים מגוון רחב של יכולות. ניתן, למשל, לערוך תיאור טקסט, לשנות את גודל התמונה, ליצור עמוד 404 ייחודי, לחלק את המוצרים לפי סוגים (מוצר פשוט, מורכב, מוצר נלווה או דומה ועוד), לנהל הזמנות באתר, לייצא דוחות לקובץ אקסל, להגדיר תיבת מייל ועוד. כמו כן, הפלטפורמה מגיעה עם מערכת מובנית לניהול תוכן, כוללת אפשרות להתקין תוספים רבים, כוללת ממשק סטטיסטיקה מובנה וכוללת אלמנטים שיווקיים שיסייעו לבעלי האתרים להגיע לתוצאות הראשונות בגוגל.

  פלטפורמת מג'נטו מתאימה בעיקר לחנויות אלקטרוניות בינוניות וגדולות. חנויות אלה יכולות להיות בכל תחום אפשרי: רהיטים, תכשיטים, בגדים, כלי בנייה, מחשבים וציוד אלקטרוני, מכירת ציוד לבעלי חיים ועוד.

  מג'נטו מה זה | Magento פלטפורמת מסחר אלקטרוני

  תן למקצוענים שלנו לקדם את העסק שלך כבר היום

  מחפש מומחה לעסק שלך בנושא שחפשת? אנחנו כאן