טעינה מאוחרת – lazy loading

טעינה מאוחרת / טעינה עצלנית – lazy loading מקדמי אתרים רבים יגידו לכם שתמונות וסרטונים יכולים לתרום רבות לאתר שלכם. אתם...

טעינה מאוחרת / טעינה עצלנית – lazy loading מקדמי אתרים רבים יגידו לכם שתמונות וסרטונים יכולים לתרום רבות לאתר שלכם. אתם נוטים להקשיב להם ומפציצים את אתרכם בתמונות מן השטח ובסרטוני הדרכה מעוצבים. אך יש דבר אחד שלא הבאתם בחשבון: מהירות הטעינה של האתר שלכם. קבצים כבדים יחסית כמו אלה של הסרטונים והתמונות עלולים לגרום לטעינה אטית אשר תוביל בסופו של דבר לנטישתו של הגולש ולאיבוד פניות רבות. על מנת להתגבר על הבעיה, המציאו את תוספי הטעינה המאחרת.

תוספי טעינה מאוחרת (או תוספי טעינה עצלנית) מסייעים לשיפור המהירות באתר. הפעולה העיקרית שעושים תוספים אלה היא לטעון את הקבצים הכבדים (תמונות וסרטונים) ברגע שהלקוח מגיע אליהם, ולא בעת שעמוד האתר נטען. כך מצטמצמות הקריאות לשרת והאתר הופך למהיר יותר. לגבי הטעינה הזו קיימים שני תוספים עיקריים – Lazy Load  ו-BJ Lazy Load. תוספים אלה מתאימים, למעשה, למגוון רחב של אתרים שבהם קיים צורך רב במאפיינים ויזואליים כדי למשוך את תשומת לבו של הגולש – אלה יכולים להיות אתרים למכירת בגדי מעצבים, אתרים המשווקים שירותים של מעצבי פנים, אתרים לצלמי חתונות ואירועים גדולים אחרים ועוד.

טעינה מאוחרת - lazy loading

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!