חוויית משתמש – UX

חוויית משתמש היא מושג מוכר בתחום הבניית אתרים המודרני. מושג זה מתייחס בעצם לחוויה של הגולש באתר/תוכנה/אפליקציה שלכם. אם נתייחס...

חוויית משתמש היא מושג מוכר בתחום הבניית אתרים המודרני. מושג זה מתייחס בעצם לחוויה של הגולש באתר/תוכנה/אפליקציה שלכם. אם נתייחס כרגע לאתר אינטרנט, הרי שחוויית המשתמש של גולש מורכבת מהנוחות שלו בגלישה באתר, בניווט בין העמודים והתפריטים, בתצוגה הוויזואלית (העיצוב של האתר וחלקיו), בנינוחות השימוש בממשק המשתמש (UI), בהרגשה שנוצרת לו בגלישה באתר ועוד. חוויית המשתמש מורכבת מפרמטרים רבים וחברת בניית אתרים מקצועית דואגת כיום לכך שחוויית המשתמש באתר תהיה ברמה גבוהה. זאת כיוון שאלו משפיעים על מדדים חשובים לקידום האורגני של האתר, כמו למשל זמן השהייה של גולש באתר, מעבר בין עמודים, שיתוף של תוכני האתר ועוד.

חוויית משתמש – UX

UX או User Experience מתייחס למעשה לחוויית המשתמש. למעשה מדובר בכל הפרמטרים והמאפיינים המשפיעים באופן ישיר על הלקוח. הUX הנו תחום מקצועי בפני עצמו ובחברות מסוימות יש צוותים שלמים הפועלים בתחום זה. למעשה האומנות היא להבין את צרכי הלקוח, לדבר אליו בשפה שלו ולהפוך את כל הליך הגלישה באתר או השימוש במוצר לנוח, ידידות ומהנה עבורו.

חווית משתמש - UX

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!