אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  לדעת כל מושג מילון המונחים של לאוס

  ולוג – VLOG

  ולוג (VLOG באנגלית) הוא בעצם קיצור של ווידיאו בלוג. מדובר בטרנד גדול ופופולרי מאוד בארץ ובעולם שבו אנשים מכל הגילאים מצלמים את עצמם בסרטונים שונים, בצורת סלפי (רק בהקלטה), מכל מקום ובכל זמן כמעט. מתעדים כל דבר אפשרי לפי קונספט או פריסטייל כשהמטרה היא להיות בעל ערוץ יוטיוב משלך, המשלב סרטונים אותנטיים ותכנית בידור משלכם. יש אנשים שמטיילים בעולם ומצלמים את עצמם, אחרים מכינים סליימים ומצלמים את עצמם ואחרים מדברים וצוחקים על כל דבר אפשרי.

  מדוע VLOG כל כך פופולרי?

  כדי ליצור תכנית משלכם בטלוויזיה אתם צריכים להיות מבוגרים (כלומר שילדים לא יכולים לקבל במה עם תכנית משלהם), להיות עם קשרים, לרכב על גל פרסום כלשהו או להתקדם לאט לאט במעלה סולם התפקידים בתחום עד שאולי, מתישהו, תקבל אישור לתכנית משלך עם כל הסידורים, הכסף והמשאבים שזה דורש. כאשר מדובר בולוג הרי שכל אחד יכול פשוט לצלם את עצמו מהסמארטפון ולהעלות את הסרטונים ליוטיוב לערוץ הפרטי שלו, בלי אישורים של מישהו אחר, בלי מפיקים ובלי ציוד יקר או תפאורה.

  כיצד אוכל לעשות כסף מולוג?

  כיום ניתן לצבור פופולריות רבה באמצעות הרשתות החברתיות והקונספט של יוטיוב ולכן תוכלו ליצור סרטונים פופולריים בעצמכם, נרשמים לערוץ שלכם ולפרסם סרטונים דרך קבע שיהפכו את הערוץ שלכם לפופולרי עוד יותר. בהנחה שהוא באמת יהיה כזה – תוכלו להתחיל להפיק ממנו כסף על ידי מכירת פרסומות, קידום מוצרים פיזיים ודיגיטליים, הצבת פרסומות אדסנס כאשר מי שילחץ עליהם יזכה אתכם בתשלום ועוד.

  ולוג - VLOG

  תן למקצוענים שלנו לקדם את העסק שלך כבר היום

  מחפש מומחה לעסק שלך בנושא שחפשת? אנחנו כאן