אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  לדעת כל מושג מילון המונחים של לאוס

  וויקס – WIX

  וויקס WIX חברה ישראלית אשר מפתחת פלטפורמה לניהול תוכן לבעלי עסקים. וויקס נותנת שירותים לא רק לישראלים, אלא גם לבעלי עסקים בכל רחבי הגלובוס. הפלטפורמה שלה פועלת על קוד סגור, ובכך מאפשרת לעצמאיים להקים אתר בקלות ללא צורך בידע בקוד או בנושאים כמו בניית אתרים ועיצוב אתרים. כיום מונה וויקס קהילה של מעל 100 מיליון משתמשים ב-190 מדינות, והיא אחת מבין הפלטפורמות הנפוצות והגדולות ביותר הקיימות היום.

  בניית אתר אינטרנט בוויקס מתרחשת בכמה שלבים:

  • ראשית, כדי להתחיל ולהקים את האתר האישי על הגולש להיכנס לאתר של וויקס ולהירשם.
  • בוחרים תבנית עיצובית מבין מגוון רחב של תבניות. כל בעל עסק בוחר את התבנית המתאימה לו. יש המעדיפים תבנית מעוצבת המשדרת חמימות ועליזות. תבנית שכזו מתאימה לעסקים כמו בעלי צימרים או מעצבי פנים. מצד שני, יש כאלה אשר מעדיפים תבניות המשדרות סולידיות ויוקרה עבור עסקים כמו משרד עורכי דין או משרד לרואי חשבון.
  • לאחר שבוחרים את התבנית, יש צורך לבצע רכישה בטופס תשלום מאובטח.
  • לאחר ביצוע ההרשמה, תוכלו לקבל במייל חוזר את התבנית כשהיא ערוכה ומעוצבת.
  • מוסיפים תכנים – לאחר שאתם מקבלים את התבנית המוכנה, תוכלו להוסיף את כל התכנים הרלוונטיים לאתר שלכם. זאת ההזדמנות שלכם להפוך את האתר ליוקרתי בזכות תכנים איכותיים אשר המפרטים היטב על יתרונותיהם של המוצרים והשירותים שאתם מספקים. שימו לב שכדי לעלות למקומות הראשונים של גוגל, מומלץ לבצע חקר מילות מפתח ולמקם את המילים הרלוונטיות בתכנים. חשוב שהמילים ישתלבו בתכנים בטבעיות. כמו כן, מומלץ להעניק ערך מוסף ללקוח באמצעות העלאת מדריכים שימושיים לאתר.
  • לעקוב אחר העדכונים – בוויקס מוסיפים תבניות מעודכנות מדי תקופה, ולכן כדאי לעקוב אחרי זה.

  פלטפורמת וויקס היא פלטפורמה נוחה וידידותית למשתמש, אך חשוב לזכור כי מדובר בפלטפורמה בקוד סגור, כלומר פלטפורמה שלא ניתן לעשות בה שינויים. משום כך, וויקס מתאימה יותר לבעלי עסקים שאין להם ידע בתכנות או בקידום אתרים, ופחות לבעלי מקצוע העוסקים בתחום זה. כל מי שמעוניין לבצע שינויים באתר שלו, יכול לבחור בפלטפורמות הפועלות בקוד פתוח כמו ג'ומלה או וורדפרס.

  וויקס (WIX) - פלטפורמה לבניית אתרים

  תן למקצוענים שלנו לקדם את העסק שלך כבר היום

  מחפש מומחה לעסק שלך בנושא שחפשת? אנחנו כאן