ביזנס מנג'ר – Business Manager

ביזנס מנג'ר – Business Manager מדובר על כלי ניהולי שבעזרתו ניתן לנהל את הגישה אל כל העמודים והחשבונות שמנוהלים. הוא גם...

ביזנס מנג'ר – Business Manager מדובר על כלי ניהולי שבעזרתו ניתן לנהל את הגישה אל כל העמודים והחשבונות שמנוהלים. הוא גם עוסק בכל מה שנוגע להרשאות אשר מוענקות לאנשים כך שהם יוכלו לעבוד בדף או חשבון כל שהוא. ביזנס מנג'ר עוסק בנכסים שיש לכם, פיקסלים, קהלי יעד, פיד המוצרים ועוד. על יד שימוש בביזנס מנג'ר אפשר להעלות תוכן לעמודים, לנהל קמפיינים ממומנים וגם לעבוד עם פיקסלים ולראות את הנתונים שלו. הכלי מאפשר להעניק גישה או הרשאה לחשבון פרסום או כל דבר אחר שקשור לפרסום,. למעשה כל נושא ניהול ההרשאות עובר דרכו ודרך זו חוסכת זמן רב שכרוך בכניסה פרטנית לכל חשבון או עמוד. כך ניתן לראות במרוכז את כל בעלי ההרשאות של כל נכס.

קיימת אפשרות להתקין את הכלי ביזנס מנג'ר בכמה שלבים. ראשית, יש צורך להיכנס לקישור של פייסבוק המציע את השירות. לאחר מכן, יוצג למתקינים מידע כללי על הכלי שבו יהיה צורך למלא פרטים כמו כמה עובדים מונה עסק ומהו מספר החשבונות שעומד להתנהל דרכו. בשלב השלישי יש צורך להגדיר את הסוכנות של בית העסק. הסעיף הרביעי כולל מילוי פרטיים אישיים של בעל העסק.

ביזנס מנג'ר - Business Manager

 

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!