אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  לדעת כל מושג מילון המונחים של לאוס

  אינטגרומט – INTERGROMAT

  אינטגרומט

  כבעלי עסקים אם יש משהו שחשוב לנו יותר מהכול זה זמן. משום כך אנו מחפשים כל מיני דרכים לבצע פעולות בצורה אוטומטית ובכלל לקדם אוטומציה בכמה שיותר מחלקות ופעולות בעסק שלנו. אינטגרומט הנו מערכת מיוחדת העוזרת לנו לחסוך זמן רב על ידי אוטומציה של פעולות פרסום רבות. היא מחברת אותנו למערכות רבות אחרות, אפליקציות, רשתות חברתיות ועוד ומאפשרת לנו לבצע פעולות בצורה מסודרת, אוטומטית ולחסוך לנו זמן רב. ניתן לחבר את עצמו דרך המערכת למאות אפליקציות שונות ולהגדיר פרסומים בלחיצת כפתור לכל אותן אפליקציות שאנו מחוברים אליהם לפי הגדרות שונות.

  אינטגרומט

  אז למה אינטגרומט טובה לנו?

  כל הליך אוטומציה שאנו יכולים לבנות בעסק שיכול לנו זמן יקר ובו נוכל לעשות שימוש לקידום דברים אחרים בעסק או בחיים הפרטיים הרי הוא מבורך. יש המשווים את אינטגרומט לזאפייר – מערכת תאומה שאף מספקת יותר חיבורים אפשריים כרגע וללא ספק לכל אחת מהמערכות יש היתרונות והחסרונות שלה. עם זאת יש המעדיפים את אינטגורמט בעיקר בשל המחיר הזול יותר והאפשרות לבצע פעולות מורכבות יותר לעומת זאפייר שבה אם פילטר אחד לא עובד כל התהליך נעצר. באינטגרומט אפשר להגדיל כמה תהליכים ובעיקר להנות ממשק מאוד נוח ומהנה.

  איך מתחילים לעבוד עם המערכת של אינטגרומט?

  ראשית יהיה עליכם להירשם לאתר המערכת. ניתן ליהנות מחשבון ניסיון של עד 1000 פעולות ו100 מגה בייט DATA. לאחר מכן תתחברו אל המשתמש שלכם והוא יכניס אתכם ישירות אל הדאשבורד שלכם שייתן לכם תמונה כללית על הנתונים שלכם.

  תפריט ראשי:

  בצד שמאל באתר תוכלו לראות את התפריט הראשי דרכו תוכלו לנווט בין האופציות השונות של המערכות כמו הדאשבורד שהוא סוג של דף הבית שלכם, SCENARIOS שדרכו אתם רואים את התהליכים שלכם בחשבון ופותחים תהליכים חדשים, TEMPLATES המאפשר לכם לבנות תבנית תהליכים ולהוסיף אותה דרך קיצור דרך ועוד.

  העבודה עם מערכת אינטגרומט (INTEGROMAT) תהיה פשוטה הרבה יותר לאחר שתתנסו בה קצת. גם אם אתם לא טכניים במיוחד הרי שלאחר קריאת כמה מדריכים בנושא ותפעול המערכת אתם תוכלו ליהנות משימוש נכון ומקצועי.

  תן למקצוענים שלנו לקדם את העסק שלך כבר היום

  מחפש מומחה לעסק שלך בנושא שחפשת? אנחנו כאן