ליאור הולצר מביטבוקס ממליץ על שירותינו

חוות דעת של ליאור הולצר מביטבוקס על שירותי החברה שירותי שיווק דיגיטלי מא' ועד ת' בעזרת מחלקת הקידום הממומן הצלחנו להוריד...
ליאור הולצר מביטבוקס ממליץ על שירותינו

חוות דעת של ליאור הולצר מביטבוקס על שירותי החברה

שירותי שיווק דיגיטלי מא' ועד ת'

בעזרת מחלקת הקידום הממומן הצלחנו להוריד בקמפיין הפרסום יותר מ 70% מהמחיר להמרה (פניה), השילוב עם הקידום האורגני שהביא את האתר לעמוד הראשון במילת המפתח התחרותית ביותר:

לאוס מדיה חוות דעת על קידום אורגני

הלקוחות נהנים מ 2 מערכת הבקרה המתקדמות של החברה, כמו כן, האתר הקיים שנבנה כ – one page עוצב ופותח על ידי חברתנו ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

על סיפור ההצלחה של חברתנו עם Beatbox – חדרי קריוקי פרטיים פורסם בהרחבה באתר של YNET בכתבה שעסקה בעידן החדש של המדיה הדיגיטלית, הכתבה הופקה בשיתוף עם גוגל שנותנים חוות דעת בעצמם, לקריאת הכתבה לחץ כאן.

המלצת הלקוח:

אהלן שלום,

אני ליאור הולצר ואני מנהל את תחום השיווק והפרסום של ביטבוקס – חדרי קריוקי פרטיים. כרגע, אנחנו נמצאים בסניף שלנו בפתח תקווה. היום אני רוצה לדבר על לאוס החברה אתה אנו עובדים כבר למעלה משנה. לאוס מנהלים למעשה את אתר האינטרנט שלנו והם בנו אותו גם. הם גם אחראיים על כל הקמפיינים הממומנים שלנו בגוגל. אנחנו רוצים להודות ולהמליץ. שירות ברמה הגבוהה ביותר. מקצועיות עד סוף הדרך. גאים ושמחים להיום חלק מהדבר הזה.

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!