כתיבה שיווקית

מבין שירותיה הרבים של לאוס מדיה ואינטראקטיב, כתיבה שיווקית היא פרמטר מרכזי שתרומתה לקידום ושיווק האתר שלך היא בעלת חשיבות...

מבין שירותיה הרבים של לאוס מדיה ואינטראקטיב, כתיבה שיווקית היא פרמטר מרכזי שתרומתה לקידום ושיווק האתר שלך היא בעלת חשיבות רבה.

האתר בנוי ממספר עמודים המתמקדים כל אחד מהם בנושא אחר, את תוכן האתר יש לשנות מידי פעם על מנת להיות עדכניים למה שרלוונטי כיום ולהשתמש בסלנגים ובשפה שתדבר אל הלקוח.

כתיבת תוכן מקצועית ועניינית הינה גורם מרכזי בדרך בה אתרכם יזוהה על-ידי מנועי החיפוש השונים וגוגל בפרט, לאתר בעל תוכן איכותי ומקורי תינתן עדיפות בשליטה בביטויים שונים במנועי החיפוש.

בכתיבה זו יש זיהוי של הפוטנציאל העסקי של בית העסק שלך, ראייה רחבה של אילו מוצרים או שירותים אותם  בית העסק מעוניין לשווק.

מחקר מקיף

הצוות המנוסה שלנו, לאחר בירור מעמיק עם בעל העסק יבצע סקירה של קהל היעד, מהם הביטויים האטרקטיביים ביותר ומהו הטרנד הנוכחי. אנו ניצור תוכן שמצד אחד יתאר את העסק בצורה הטובה ביותר עבור מנועי החיפוש ומצד שני התוכן האיכותי ידבר אל הלקוח ויספק את המידע המדוייק ביותר עבורו.

בכתיבה זו אנו נסקור את המתחרים ונתייחס במחקר לדרך שבה הם מציגים את התוכן באתר שלהם.

את הכתיבה נבצע בצורה שתשדר אמינות ותייצר אצל הלקוח התעניינות, כאשר הדגש החזק הוא הובלת הלקוח לביצוע הפעולה הרצויה באתר – בין אם מדובר ברכישת מוצר או השארת פרטי התקשרות.

בעידן הנוכחי יש מסרים בלתי פוסקים שאנו נחשפים אליהם, על כן מטרתנו היא לתפוס את עיני הלקוח בעזרת בחירה קפדנית של מילים.

המקצועיות שלנו היא ההצלחה שלך

קופירייטינג מקצועי יצליח ליצור אהדה בקרב הלקוח, ירכוש את אמונו ובסופו של דבר יניע אותו לבחור דווקא בעסק הזה על-פני עסק אחר.

את ההנעה לפעולה והשכנוע אנו עושים במיומנות רבה בעזרת כלים מקצועיים ושיווקיים אשר מביאים לנוסחה מנצחת של הצלחה.

אנו ערניים לאופן ההתנהגות הצרכנית ולכן נכתוב עבורך את המלל המדוייק המתאר בדיוק את המסר שימשוך את קהל היעד שלך.

אנו, לאוס מדיה ואינטראקטיב נדאג לכתיבה של תוכן האתר באופן מעניין וקריאטיבי.
תוכן האתר ייכתב בצורה עניינית תוך השמת דגש על צרכיי הלקוח.

לא שיניתם את תוכן האתר זמן רב? זה הזמן לעדכן… נשתמע

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

Please leave this field empty.