כתיבה שיווקית

מבין שירותיה הרבים של לאוס מדיה ואינטראקטיב השירות החשוב ביותר הוא כתיבה שיווקית שכיום נחשב לפרמטר המרכזי בתרומתו לקידום ושיווק...

מבין שירותיה הרבים של לאוס מדיה ואינטראקטיב השירות החשוב ביותר הוא כתיבה שיווקית שכיום נחשב לפרמטר המרכזי בתרומתו לקידום ושיווק אתרי אינטרנט בגוגל, כתיבה שיווקית נכונה ומקצועית היא בעלת חשיבות רבה בעולם האינטרנט בימים אלה.

אתר אינטרנט בדרך כלל בנוי ממספר עמודים המתמקדים כל אחד בנושא אחר, את תוכן האתר יש לשנות מידי פעם על מנת להיות עדכניים למה שרלוונטי כיום ולהשתמש בסלנגים ובשפה שתדבר אל הלקוח בגובהה העיניים, כתיבת תוכן מקצועית ועניינית הינה גורם מרכזי בדרך בה אתרכם יזוהה על-ידי מנועי החיפוש השונים וגוגל בפרט, לאתר בעל תוכן איכותי ומקורי תינתן עדיפות בשליטה בביטויים שונים במנועי החיפוש וזה הדבר החשוב ביותר מבחינת בעל אתר שמטרתו לגייס לקוחות חדשים.

כתיבה נכונה ומכירתית צריכה לכלול גם זיהוי של הפוטנציאל העסקי של בית העסק שלך, ראייה רחבה של אילו מוצרים או שירותים אותם בית העסק מעוניין לשווק ולהציג לגולשים המיועדים לקרוא את התכנים.כתיבה שיווקית

 

כתיבה שיווקית לאתרי אינטרנט

כיום כתיבת תוכן שיווקי מופנה בעיקר לאתרי אינטרנט ללקוחות שמעוניינים להציג את בית העסק בצורה מקצועית וגם לתרום לתהליך ההתקדמות של האתר במנועי החיפוש שמחפש באופן קבוע תוכן איכותי, כתיבה שיווקית לפייסבוק היא תחום חם נוסף ששייך לרשת האינטרנט וכולל בתוכו כתיבת פוסט בפייסבוק בצורה שקוראת לפעולה של הגולש ברשת החברתית.

כתיבה מדוייקת שמתאימה למנוע החיפוש ומרתקת את הגולשים לקריאה מהנה מתבצעת גם בעזרת כותרות שיווקיות שמושכות את הגולשים לקרוא את הכתבה או המאמר, כיום ישנם סדר פעולות ידוע  הכולל טכניקות לכתיבה מקצועית של תוכן שמיועד עבור האינטרנט.

מחקר מקיף

הצוות המנוסה שלנו, לאחר בירור מעמיק עם בעל העסק יבצע סקירה של קהל היעד, מהם הביטויים האטרקטיביים ביותר שיש לכלול בתוך התוכן ומהו הטרנד הנוכחי בתחום. אנו ניצור תוכן שמצד אחד יתאר את העסק בצורה הטובה ביותר עבור מנועי החיפוש ומצד שני התוכן האיכותי ידבר אל הלקוח ויספק את המידע המדוייק ביותר עבורו.

בכתיבה זו אנו גם נסקור את המתחרים הרלוונטים ונתייחס במחקר לדרך שבה הם מציגים את התוכן באתר שלהם על מנת ליצור בידול ויתרון ממשי. את הכתיבה נבצע בצורה שתשדר אמינות ותייצר אצל הלקוח התעניינות, כאשר הדגש החזק הוא הובלת הלקוח לביצוע הפעולה הרצויה באתר – בין אם מדובר ברכישת מוצר או השארת פרטי התקשרות.

בעידן הנוכחי יש מסרים בלתי פוסקים שאנו נחשפים אליהם, על כן מטרתנו היא לתפוס את עיני הלקוח בעזרת בחירה קפדנית של מילים.

 

המקצועיות שלנו היא ההצלחה שלך

כתיבה שיווקית לאתריםקופירייטינג מקצועי יצליח ליצור אהדה בקרב הלקוח, ירכוש את אמונו ובסופו של דבר יניע אותו לבחור דווקא בעסק הזה על-פני עסק אחר.

שפה העברית קופירייטינג נקרא וחשב כעריכה והגהה לשונית של תכנים קיימים, לעיתים אפילו של מילים בודדים המשוועות להיות תוכן קריא.

את ההנעה לפעולה והשכנוע אנו עושים במיומנות רבה בעזרת כלים מקצועיים ושיווקיים אשר מביאים לנוסחה מנצחת של הצלחה.

אנו ערניים לאופן ההתנהגות הצרכנית ולכן נכתוב עבורך את המלל המדוייק המתאר בדיוק את המסר שימשוך את קהל היעד שלך.

אנו, לאוס מדיה ואינטראקטיב נדאג לכתיבה של תוכן האתר באופן מעניין וקריאטיבי, תוכן האתר ייכתב בצורה עניינית תוך השמת דגש על צרכיי הלקוח.

לא שיניתם את תוכן האתר זמן רב? זה הזמן לפנות אלינו על מנת שנוכל לעדכן את התכנים ו/או להוסיף תכנים חדשים לאתר האינטרנט שלכם, נשמח לעמוד לשירותכם, חברת קידום אתרים המובילה בישראל, לאוס מדיה ואינטראקטיב.

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!