השכרת אתר אינטרנט

השכרת אתרים באינטרנט השכרת אתר אינטרנט נחשב כיום לפתרון המהיר והטוב ביותר למעוניינים לקצר את זמן העיצוב והפיתוח של אתר...
השכרת אתר אינטרנט

השכרת אתרים באינטרנט

השכרת אתר אינטרנט נחשב כיום לפתרון המהיר והטוב ביותר למעוניינים לקצר את זמן העיצוב והפיתוח של אתר האינטרנט של העסק, מי שמעוניין באתר באופן מיידי יכול למצוא אתרים קיימים שבעליהם ויתרו עליהם ולהשתמש בהם על ידי החלפת הלוגו, מספר טלפון וכתובת מייל. 

איך עובד השירות של השכרת אתרי אינטרנט?

כאשר מעוניינים להשכיר אתר, ראשית בוחנים את התחום שלו ואת המיקומים שלו במנוע החיפוש של גוגל על ידי סמראש, ניתן לבדוק גם את התנועה הקיימת לאתר באמצעות גוגל אנליטיקס ואם ממש רוצים להרחיב את הבדיקה ויודעים להתעסק עם כלי שמנתחים קישורים אפשר גם להשתמש במג'סטיק לבדיקת הקישורים שנבנו לאתר. אז למה כדאי להשכיר אתר ולא לבנות אתר חדש?

  1. חוסכים בזמן – זמן הממוצע של בניית אתר אינטרנט מתחיל בסביבות 10 ימי עסקים לבניית אתר תבנית בוורדפרס ויכול להגיע עד לחצי שנה עבור בניית אתר בעיצוב אישי.
  2. הולכים על בטוח – כאשר משקיעים כספים על בניית אתר או קידום אתר אי אפשר לדעת מה תהיה תוצאה הסופית, כאשר משכירים את האתר יודעים מה מקבלים מהרגע הראשון.
  3. לידים מהרגע הראשון – אתר שנמצא במיקומים טובים מקבל פניות טלפוניות וכתובות מידי וואן.

רשימת אתרי אינטרנט להשכרה של חברתנו

למשך השנים צברנו בחברתנו מספר אתרי אינטרנט העומדים להשכרה לכל המעוניין, בכל האתר ניתן למצוא, להלן חלק מתוך רשימת אתרי אינטרנט להשכרה שאנו מחזיקים ומתפעלים עד היום:

tikvagatya.co.il – השכרת אתר אינטרנט עבור ליצנית (עמוד ראשון בביטויים "ליצנית בחיפה" "ליצנית מומלצת" ועוד).

delet4u.co.il – השכרת אתר אינטרנט עבור תחום הדלתות (עמוד ראשון בביטוי "דלתות בצפון" ועוד).

abhandasa.co.il – השכרת אתר אינטרנט עבור קבלני שיפוצים (עמוד ראשון בביטוי "שיפוץ עסק" ועוד).

שירות חדש לעסקים: השכרת אתר אינטרנט מהיום למחר!

חדש אצלנו בקבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב אנו מאפשרים שירות חדש של השכרת אתר אינטרנט לבעלי עסקים בתחילת הדרך שאין להם נוכחות דיגיטלית, הרשימה שלנו מתעדכנת על בסיס יומי, לכן אם אתם מעוניינים להשכיר אתר באחד מהתחומים שלא נמצאים ברשימה מכיוון שמדובר בתחום אחר אנו ממליצים לכם להשאיר לנו פרטים באתר על מנת שנמצא את האתר המתאים ביותר עבורכם להשכרה.

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!