אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  אין לכם זמן? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם

  שיחה מהירה השאירו מספר אנחנו נחייג

  הנגשת אתרים

  הנגשת אתרי אינטרנט בהתאם לחוק הנגישות

  הנגשת אתרים! איך, מדוע ולמה? כל הדברים שחשוב לכם לדעת.

  באופן כללי, הליך הנגשת אתרים הינו ביצוען של מספר הנחיות אשר נקבעו על ידי איגוד הנגשת האתרים הישראלי. מדובר בביצוע שינויים בקוד האתר על מנת שיותאם למגוון הרחב של האוכלוסיות בעלות הלקות, נוסף על אלה אשר לא זקוקים להתאמות מיוחדות. דוגמות נפוצות להנגשת אתר הן הוספת כותרות לסרטונים, הדגשת קישורים מסוימים באתר ואף הפיכתו לרספונסיבי. כלומר שהאתר ידע להתאים את עצמו לכל מכשיר.

  האוכלוסייה אשר תסתייע באתרים מונגשים היא רבה ומוערכת ב 25 אחוזים, על פי סקר של מייקרוסופט בנושא. בין האנשים בעלי הלקויות ניתן למנות כאלה עם לקויות ראיה או עיוורון מוחלט, כאלה עם לקויות שמיעה או אף כאלה בעלי מוגבלות מוטורית אשר מגבילה אותם בשימוש עם העכבר של המחשב.

  על פי חוק שיווין זכויות לאנשים עם מוגבלויות אשר נחקק בשנת 1998, נקבע כי אדם בעל מוגבלות הינו שווה זכויות לאדם אחר בכל ההיבטים. כאשר מאוחר יותר אושרה התקנה בנושא הנגשת אתרים, והיא נכנסה לתוקפה בשנת 2013. כך שחשוב לדעת שעמידה בתקנות הנגשת האתרים הינה חובה מבחינת החוק כיום בישראל. אדם אשר יתעלם מכך עלול לשלם כנס כספי נכבד.

  הנחיות הנגישות הישראליות מגדירות כיום שלוש רמות נגישות אתרים. רמה A היא הבסיסית ביותר, AA הינה הרמה הבינונית ורמה AAA היא הגבוהה ביותר. מבחינת הקריטריונים, רמה A דורשת לעמוד בכל הדרישות של רמה זו ובו בזמן גם ניתן לעמוד בחלק מהדרישות של הרמות הגבוהות יותר. רמה AA דורשת לעמוד בכל הדרישות שלה ושל רמה A, ובו בזמן ניתן גם לעמוד בחלק מהדרישות של רמה AAA. הרמה הגבוהה ביותר, AAA, תדרוש מהאתר לעמוד בכל הדרישות, של כל הרמות.

  הנגשת אתרים! כל הדברים שחשוב לכם לדעת.

  הקריטריונים הללו נקבעו על ידי צוות מומחים, תוך כדי שהם מביאים לידי ביטוי את רמת החיוניות של הנגשת חלקים מסוימים באתר האינטרנט, לצד היכולת להנגיש אותם בעזרים הטכנולוגיים כיום. חשוב לדעת שלכל אתר יכולה להתאים רמת נגישות שונה, והדבר תלוי בגורמים רבים. ביניהם, מיהו הקהל של האתר והאם הוא מונה בעלי לקויות רבים וכמו כן, האם העיצוב של האתר עלול להינזק בעקבות התאמות יתר.

  קבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב בע״מ מציעה בין מגוון השירותים הרבים שלה גם ביצוע הנגשה של אתרי אינטרנט בעזרת רכיב הנגישות של אקססנט – הנגשת אתרים. החברה יודעת לבצע כל אחת מן רמות ההנגשה. הצוות המקצועי שלנו בלאוס מדיה ואינטראקטיב הינו בעל ניסיון רב בתחום והוא יוכל לבצע את ההנגשות הרצויות במהירות וברמה הטובה ביותר. חשוב לדעת שכאשר נעזרים בחברה בעלת שם, אפשר להיות רגועים ובראש שקט בנוגע לכך שהאתר שלכם עומד בכל הדרישות הרצויות.

  אהבתם? שתפו על מנת שכולם ידעו!

  להיות לקוחות שלנו כבר ממחר

  קראתם מספיק? אנחנו כאן נעשה הכל עבורך

  הרשמו עכשיו והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים אצלנו