בניית אתרים

בניית אתרים אנו בלאוס מדיה ואינטראקטיב מספקים שירותים נרחבים בכל הנוגע לשיווק האינטרנטי החושף את בית העסק שלך לכמה שיותר...

בניית אתרים

אנו בלאוס מדיה ואינטראקטיב מספקים שירותים נרחבים בכל הנוגע לשיווק האינטרנטי החושף את בית העסק שלך לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים, ההתמחות הגדולה והוותיקה ביותר שלנו בחברה היא בניית אתרים בעיצוב אישי.

בניית אתר אינטרנטי חושפת את בית העסק למספר גדול של לקוחות והגבול אינו נגמר בקירות החנות או המשרד, בעולם הגלובלי יש אפשרות לפרוץ את גבולות הארץ ולהגיע למודעות נרחבת גם בעולם כולו.

לתחום בניית האתרים יש ראייה הכוללת בתוכה את תהליך העיצוב והפיתוח, כמו גם את איפיון האתר – הקשבה מלאה לצרכי הלקוח והדגשים המקצועיים הייחודיים לנו אשר ישאירו את הגולשים באתר. אנו שמים דגש גדול בעיצוב יצירתי של האתר שלך תוך דגש על נוחות המשתמש והגולש באתר לצד תחכום ומקוריות.

בניית אתרים בעיצוב אישי

ניסיוננו בבניית האתרים הוא רב שנים ולכן לנו יש יתרון רב בעריכת מחקר מקיף לשם יצירת התדמית הנכונה ביותר לאתר שלך. הצוות שלנו נבחר בקפידה ובעל ניסיון עתיר שנים. אנו עובדים עם צוות מוכשר של מעצבים ומתכנתים אשר מומחים בבניית אתרים פורצי גבולות עם דגש על קריאה לפעולה של גולשי האתר.
בניית אתרים בעיצוב אישי
כל אחד ממחלקת העיצוב נותן פתרונות, ייעוץ והכוונה לאורך כל תהליך העיצוב האישי, אנו מלווים את לקוחותינו ומאפשרים להם מגוון אפשרויות עיצוב עד להגעה לתוצאה הרצויה ואישורם הסופי, כך שלבסוף נגיע ביחד לאתר המייצג את העסק שלך בצורה הטובה ביותר.

עיצוב האתר הוא החלק הראשוני בתהליך בניית אתרים ולכן הוא אחד החלקים המשמעותיים ביותר, בחברתנו אנו מעצבים את האתרים בעיצוב אישי בלבד, כל אתר מעוצב לפי דרישות הלקוח וללא הגבלה של סקיצות, כל עמוד באתר מקבל עיצוב שונה בהתאם לכמות התבניות העיצוביות, הדגש על העיצוב מתבטא בייחודיות האתר ובכך שאנו מבצעים התאמה אישית לצרכי הלקוח עד לקבלת התוצר המוגמר ושיפור של יחסי ההמרה. 

עולם התוכן של בניית האתרים

אנו נמקם את התוכן באתר החדש בצורה ברורה ונוחה לקריאה כחלק מתהליך בניית אתרים בעיצוב אישי אנו מכניסים תכנים מהאתר הישן אשר יהיו רלוונטיים לאתר החדש, מסגננים ומנגישים אותם על מנת שיספקו עניין וימשכו את קהל הלקוחות לקרוא ולקבל ערך מוסף באתר היוקרתי והחדש שנבנה עבורך. התוכן יוצג בצורה המושכת את עין הגולש ויהיה מותאם לצרכיי הגולש כך שהשהות באתר תהיה ממושכת ולבסוף תתבצע העסקה המיוחלת והגולש יהפוך ללקוח.

החשיפה של אתר האינטרנט מתבצעת 24 שעות ביממה ומגדילה את פוטנציאל ההתרחבות העסקית שלך, לנו יש אנשי מקצוע המכירים את התחום היטב אשר יודעים מהם הקריטריונים שימשכו לקוחות לאתר, עיצוב חדשני ומקורי אשר ייצג את בית העסק בצורה המקצועית ביותר.

מערכת ניהול ידידותית למשתמש

בעולם משתנה שבו התכנים מתחלפים ללא הרף התאמנו מערכת ניהול המאפשרת החלפת תוכן כגון תמונות ומלל אשר בעל האתר יוכל להשתמש בו באופן ידידותי ותאפשר לו שליטה מלאה באתר כך שכל שינוי ייעשה בפשטות ובקלות, בעזרת מערכת ניהול תוכן (cms) של וורדפרס אנו מספקים ללקוח את חווית המשתמש הנוחה ביותר עבורו תוך יישום של העיצוב על הפלטפורמה הנפוצה והידידותית ביותר.

הנסיון שלנו בבניית אתרים

בלאוס מדיה ואינטראקטיב נחלוק עמך נסיון עשיר בארץ ובחו"ל בכל הנוגע ליצירת אתרים חדשים בעיצוב אישי, פרסום ושיווק אינטרנטי. אנו ניצור את האתר היצירתי, המעוצב, החדשני והמותאם לקהל היעד ולמנוע חיפוש גוגל. התוצר הסופי ייצג את בית העסק לאחר שעבר איפיון מקיף, עיצוב חדשני, פיתוח אתר ולאחר מכן גם את אבטחת האתר ואחסנתו, המטרה היא להשיג אתר בעל וויזואליות מרשימה המושכת את עין הלקוח.

לצפייה בתיק העבודות של בניית אתרים ניתן ללחוץ כאן ולהתרשם ממגוון אתרים שעוצבו ופותחו על ידינו.

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!