בניית אתרים

בניית אתרים אנו בלאוס מדיה ואינטראקטיב מספקים שירותים נרחבים בכל הנוגע לשיווק אינטרנטי החושף את העסק שלך לכמה שיותר לקוחות...

בניית אתרים

אנו בלאוס מדיה ואינטראקטיב מספקים שירותים נרחבים בכל הנוגע לשיווק אינטרנטי החושף את העסק שלך לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים.

בניית אתר אינטרנטי חושפת את בית העסק למספר גדול של לקוחות והגבול אינו נגמר בקירות החנות או המשרד, בעולם גלובאלי יש אפשרות לפרוץ את גבולות הארץ ולהגיע למודעות בעולם על האתר שלך.

לתחום בניית האתרים יש ראייה נרחבת הכוללת קבלת תוכן לגבי איפיון האתר – הקשבה מלאה לצרכי הלקוח והדגשים המקצועיים היחודיים לנו אשר ישאירו את הגולשים באתר. אנו שמים דגש גדול בעיצוב יצירתי של האתר שלך תוך דגש על נוחות המשתמש והגולש באתר לצד תיחכום ומקוריות.

עיצוב האתר

ניסיוננו בבניית האתרים הוא רב שנים ולכן לנו יש ייתרון רב בעריכת מחקר מקיף לשם יצירת התדמית הנכונה ביותר לאתר שלך. הצוות שלנו נבחר בקפידה. אנו עובדים עם צוות מוכשר
כל אחד בתחומו הנותן פתרונות, ייעוץ והכוונה
לאורך כל הדרך. אנו מלווים את לקוחותינו רווה אתגריםומאפשרים להם מגוון אפשרויות עיצוב עד להגעה לתוצאה הרצויה. כך שלבסוף נגיע ביחד לאתר המייצג את העסק שלך בצורה הטובה ביותר.

עיצוב האתר הוא החלק הראשוני בתהליך בניית אתרים ולכן הוא אחד החלקים המשמעותיים ביותר, בחברתנו אנו מעצבים את האתרים בעיצוב אישי, כל אתר מעוצב לפי דרישות הלקוח וללא הגבלה של סקיצות, הדגש על העיצוב מתבטא בייחודיות האתר ובכך שאנו מבצעים התאמה אישית לצרכי הלקוח עד לקבלת התוצאה הרצויה. 

בניית תכנים

אנו מעמיקים את התוכן באתר שלך. נכניס תכנים אשר יהיו רלוונטיים, יספקו עניין וימשכו את קהל לקוחותיך לקרוא ולקבל ערך מוסף באתר. התוכן יוצג בצורה המושכת את עין הלקוח ויהיה מותאם לצרכיי הלקוח כך שהשהות באתר תהיה ממושכת ולבסוף תתבצע העסקה המיוחלת.

החשיפה מתבצעת 24 שעות ביממה ומגדילה את פוטנציאל ההתרחבות העסקית שלך. יש לבחור באנשי מקצוע המכירים את התחום היטב אשר יודעים מהם הקריטריונים שימשכו לקוחות לאתר, עיצוב חדשני ומקורי אשר ייצג את בית העסק בצורה המקצועית ביותר.

מערכת ידידותית למשתמש

בעולם משתנה שבו התכנים מתחלפים ללא הרף התאמנו תוכנה המאפשרת החלפת תוכן כגון תמונות ומלל אשר בעל האתר יוכל להשתמש בו באופן ידידותי ותאפשר לו שליטה מלאה באתר כך שכל שינוי ייעשה בפשטות ובקלות, בעזרת מערכת ניהול תוכן (cms) אנו מספקים ללקוח את חווית המשתמש הנוחה ביותר עבורו.

הנסיון שלנו

בלאוס מדיה ואינטראקטיב נחלוק עמך נסיון עשיר בארץ ובחו"ל בכל הנוגע ליצירת אתרים חדשים, פרסום ושיווק אינטרנטי. אנו ניצור את האתר היצירתי, המעוצב, החדשני והמותאם לקהל היעד ולמנוע חיפוש גוגל. התוצר הסופי ייצג את בית העסק לאחר שעבר איפיון אתר, עיצוב אתר, פיתוח אתר ולאחר מכן גם את אבטחת האתר, המטרה היא להשיג אתר בעל וויזואליות מרשימה המושכת את עין הלקוח.

לצפייה בתיק העבודות של בניית אתרים ניתן ללחוץ כאן ולהתרשם ממגוון אתרים שעוצבו ופותחו על ידינו.

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

Please leave this field empty.

Top