אחזקת אתרים

העסק שלכם כמו כל עסק דורש רענון ועדכון למה שרלוונטי היום. בעולם שבו השינויים קורים בלי הרף יש צורך להתעדכן...

העסק שלכם כמו כל עסק דורש רענון ועדכון למה שרלוונטי היום. בעולם שבו השינויים קורים בלי הרף יש צורך להתעדכן ולחדש. אנו בלאוס מדיה ואינטראקטיב נדאג כי אתרכם יהיה מעודכן עם הקידמה שהטכנולוגיה מביאה עימה.

התחרות בשוק היא גבוהה מאוד ובלתי פוסקת, כל הזמן קורים שינויים וחידושים ולכן יש צורך באנשי מקצוע מיומנים אשר ידאגו לכך שהאתר שלך יהיה מעודכן ויעמוד מול כל השינויים המתרחשים באינטרנט.

לאחר בניית אתר מושקע יש הרבה הנתקלים בחוסר מענה בכל הקשור לאחזקתו של האתר. פעולות נכונות יביאו בכל רגע נתון את האתר שלך למרכז העיניינים כך שיהיה מסונכרן עם הטרנדים הכי עכשוויים.

אנו בלאוס מדיה ואינטראקטיב נדאג להכנסת תוכן רלוונטי ועדכני, רענון של תמונות חדשות, מוצרים חדשים, כתיבה ופרסום של מאמרים בנושא וניצור עיצוב קראטיבי מעניין.
אנו נוודא כי האתר יושב במקום מאובטח, מוגן ומנותר 24/7 מפני פריצות של גורמים עויינים.

תחזוק האתר מהי כוללת?

אנו בלאוס מדיה ואיטראקטיב ניתן את השרות המהיר ביותר והמקצועי ביותר בכל הנוגע לתחזוקת האתר שלך. האחזקה כוללת יכולת מקצועית בהבנה הטכנית של ממשק האתר, הבנה בתכנות ורמת האבטחה בשרתים בהם האתר מאוחסן, העמקה בתוכן האתר ועריכת קופירייטניג שיווקי ומכירתי, פתרון תקלות ואפיון צרכים אל מול חברת התוכנה, עיצוב גרפי המותאם לטרנדים העכשוויים ביותר ותמיכה באתר – במידה וקיימת תקלה כלשהי בין אם זה באג, קוד לא תקני, אי תאימות דפדפנים, פונקציות שלא עובדות וכו' – אנו כאן כדי לתת את המענה.

אנו נדאג לאחסון האתר במקום המאובטח ביותר – כך שהסיכויים לנזקים באתר על-ידי פורצים יהיה קטן ביותר עד אפסי.

בעזרת ניהול תוכן עדכני תתרחש כניסה של יותר ויותר גולשים, מידע עדכני ואפקטיבי יגרום להם לרצות להישאר באתר ולחקור את השירותים שהוא מספק. בנוסף חזות אטרקיבית ואסטתית שמהווה את הפנים של האתר תמשוך את תשומת הלב של הלקוח ותשרה בו תחושה של מקצועיות ואמינות.

כל זאת יגדיל את שביעות הרצון של הלקוח ויניע אותו לרכישה.

על מנת שאתר יצליח לאורך שנים, יש לדאוג לתחזוקה תקנית שלו כאשר כל הפרמטרים הנ"ל חייבים להכלל בפנים.

אנו בלאוס מדיה ואינטראקטיב נספק עבורך את השירות התמיכה והאחסנה הטובים ביותר.

 

שיחה מהירה call
facebook

השארת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!